Arama Logo

Erman Toroğlu: "Hangisi sonuncu belli değil"
8
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMU
Erman Toroğlu A Spor ekranlarında Fenerbahçe'nin Giresunspor'u 2-1 mağlup ettiği maçı değerlendirdi.
7
"HANGİSİ LİG SONUNCUSU BELLİ DEĞİL"
"Herkeste eksikler var, Beşiktaş maça 16 oyuncuyla gitmiş, eksik bahane değil. Giresunspor lig sonucuncusu, Fenerbahçe liderliğe oynuyor, yabancı biri gelse hangisi lig sonuncusu, fark edilmeyen bir maç oynandı."
6
"MAÇI İZLEMEYENLERE ÖZET VEREYİM.."
"Maçı seyretmeyenlere, maçı dinlemeyenlere şunu söyleyeyim, son 5 dakika top Giresun'dayken Fenerbahçe seyircisi pozisyon olmasın diye ıslıklıyor, pozisyon olmasın diye. Maçın özeti o. Seyirci devreye girdi."
5
"BUGÜN BÖYLE YENERSİN AMA YARIN OLMAZ"
"Bu Fenerbahçe kadrosuna, bu kadar paraya, Giresun'a seyirci, maç bitsin diye bağırıyor... Fenerbahçeli yöneticiler, teknik adam, oyuncular düşünecek. Bugün Giresun'u böyle yenersin ama yarın yenilirsin. "
4
"CÜNEYT NE DAKİK ADAMMIŞSIN"
"Cüneyt Çakır ne kadar dakik bir adam. Bütün maçlarına bakacağım eğer 1 dakika fazla oynatırsa duman edeceğim onu. Son dakika Giresunspor 3'e 3 çıkıyor, kontra, gol olur, olmaz. Ne kadar dakikmiş Cüneyt Çakır."
3
"F.BAHÇE GOLE GİDİYORSA DA BİTİRME"
"Tam bitirdi, bırak ya, gözümüzün pası silinsin, dünyanın her yerinde böyledir, akın bitsin bitir. Fenerbahçe gole gidiyorsa da bitirme. Dünyada da böyledir, korneri attırıyor, bitiriyor adam. Bırak adam hücum ediyor, bitirme."
2
"KALECİ, ÇIK TOPU AL"
"Fenerbahçe'nin golünde kaleci ne iş yapar, bana bir söyleyin. Kavisli orta, çık topu al. Ellerinle oynamaya hakkın var. Çıkıp alacaksın, takımı yakarsın, kaleci yarım takım, bu yüzden kaleciye yarım takım diyorlar."
1
"PENALTI AMA SARIYA GEREK YOK"
"Mert Hakan'ın yaptığı hareket penaltı ama sarı karta gerek yok."