Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Fenerbahçe iyi değil, hangisi iyi?"
7
ERMAN TOROĞLU'NUN SÖZLERİ
Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin deplasmanda Başakşehir'i 2-1 yendiği karşılaşmanın sonrasında A Spor ekranlarında açıklamalarda bulundu. İşte Erman Toroğlu'nun sözleri...
6
"HANGİSİ İYİ?"
Başakşehir 30 dakika 10 kişi oynadı, Fenerbahçe 10 kişilik rakibe karşı oynadı, daha farklı bir şeyler yapması lazımdı, buna rağmen penaltı yaptılar. Fenerbahçe iyi değil ama hangisi iyi ki?
5
"VISCA KÖTÜ ATTI"
Harun penaltı yaparken çabuk hareket edemedi, rakip çok çabuktu. Daha çabuk gitmesi lazımdı o topa. Kalecinin penaltı kurtardığına inanmıyorum, penaltı kötü atılır bence. Çok zor kurtarmak, iyi penaltı atarsan kaleci kımıldayamaz. Visca çok kötü bir penaltı attı.
4
"7 MAÇTA GERİDEN GELMİŞ"
Fenerbahçe bu sezon gol yediği 7 maçı çevirmiş, Rize 2-1, Trabzon 3-1, Başakşehir 4-1, Sivas, Antalya, Beşiktaş 1-1, Başakşehir 2-1. Enteresan, ilk golü yedikten sonra 7 maçta dönmüş, büyük avantaj bu.
3
"EMRE İLE AYKUT, ÇOK GÜZEL"
Dakika 80 falan, Emre ile Aykut pozisyon tartışması yapıyor, bugün en çok hoşuma giden şey buydu. 80. dakikada falan ikisi yan yana, iki takımın oyununu falan tartışıyor, çok güzel, harika bir görüntü, çok güzel bir olay.
2
"ÖN DİREKTEN VURDURMA"
Kornerde ön direkten kafayı vurdurursan golü yersin, bunun sonucu net. Ön direkten kafayı vurdurmayacaksın.
1
"SİVAS - BEŞİKTAŞ KRİTİK"
Haftanın maçı Sivasspor - Beşiktaş maçı. Sivas'ın durumu şu anda iyi. Beşiktaş, Sivas maçını alırsa yarılar işi, alamazsa kendi işini yarılar.