Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Fenerbahçe en az iki tık öndeydi"
9
ERMAN TOROĞLU'NUN SÖZLERİ
Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin deplasmanda Trabzonspor'u 1-0 ile yıktığı mücadeleyi A Spor ekranlarında yorumladı. İşte Erman Toroğlu'nun sözleri...
8
"FENERBAHÇE'NİN HAKKIYDI"

90 dakika sonunda maç berabere de bitebilirdi ama Fenerbahçe'nin hakkıydı. Pozisyonlara daha fazla giren, daha fazla isteyen, mücadele eden Fenerbahçe.

7
"EN AZ İKİ TIK ÖNDEYDİ"
Fenerbahçe, Trabzonspor'dan en az iki tık öndeydi. Fenerbahçe daha iyi hazırlanmış. Sahanın yıldızı kim dersek, açık ara Uğurcan. Bu işin tıkı kalmıyor o zaman.
6
"YANGIN BÜYÜMEDEN KESTİ"

Hakem, abileri gibi eski hakem tipi. Bana bir şey gelmesin, çalayım bitsin. Maç bitti, hakemden çok bir şey kalmaz aklında, çaldı, bitirdi. İlk yarıda Fenerbahçe'nin 2, Trabzonspor'un 1 tane devam edebilecek pozisyonu var, çaldı, bitirdi. Herkesin kendini kurtarmaya mücadele ettiği bir ligde, hakemler de biraz kendini kurtarmaya gidiyor. O kadar hakkı var mı, var. Yangın büyümeden kesti.

5
"HERKES YORUM YAPIYOR"
VAR'da Cüneyt var, Trabzonspor'da penaltı beklenen pozisyonda çağırmadı. Öyle şeyler söylüyorlar ki, kitap diyor, bu öyle, bu böyle yazıyor diyorlar. Çağırmadı, buna çağrılmaz da diyorlar, herkes kendine göre yorum yapıyor.
4
"BIÇAK SIRTI GİBİ"

Bu galibiyet çok önemli, üstüne koyarak mı giderler yoksa yanlış yere mi götürür? Bıçak sırtı gibi bir şey, ters de tepebilir.

3
"KOPARSIN, KOPARIRLAR"
Mert Hakan nereden geldi, ne zaman geldi, ne kadar oldu geleli? Mert Hakan'ın konuşması benim dikkatimi çekti. Sözleri benim dikkatimi çekti, koparsın, koparırlar.
2
"EROL BULUT İLK KEZ BİR ŞEY YAPTI"
Fenerbahçe'nin 60-65'ten sonra ne yapacağını merak ediyorduk. 65'ten sonra Erol Bulut ilk defa bir şeyler yaptı, görüyorum. Fenerbahçe'nin yedek kulübesi ile Trabzonspor'unki aynı değil. Çıkanlara, girenlere bakarsak Trabzonspor'un kulübesi biraz vitaminsiz.
1
"MESUT ÖZİL'E HESAP VERME"

Erol Bulut maçtan sonra Mesut Özil'e bir hayli hesap verdi, gerek yok. İş yapmıyorsa oyundan alacaksın.