Sporx Extra Arama Logo

Emre Çolak ve Semih Kaya: "Boş sözleşme imza atarız"
7
ÜÇ TRANSFER CEPTE

Transfer çalışmalarını hızlı bir giriş yaparak Olympiakos'tan Omar Elabdellaou, Rizespor'dan Oğulcan Çağlayan ve Arda Turan ile anlaşmaya varan Galatasaray iki eski futbolcusu ile daha görüşmelere başladı.

6
G.SARAY MECBUR KALDI

TFF'nin yeni yabancı ve altyapıdan yetişen oyuncu kararının ardından yeniden yapılanmaya gitmek zorunda kalan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda iki hamle daha yapıldı.

5
SEMİH KAYA: SİZ YAZIN

Bonservisi elinde olan Semih Kaya ile görüşmelere başlayan Galatasaray, tecrübeli futbolcu ile 1+1 yıllık sözleşme üzerinden söz kesti. Semih de Galatasaray ile herhangi bir ücret üzerinden konuşmayacağını ve kendisi için uygun görülecek sözleşme miktarına imza atabileceğini sarı-kırmızılı yönetime iletti.

4
EMRE ÇOLAK: PARA PULSUZ OYNARIM

Semih Kaya'nın ardından bir hamle daha yapan Galatasaray, bu kez de Emre Çolak ile görüştü. Deportivo'dan bonservisini eline alan Çolak, sarı-kırmızılı yöneticiler ile yaptığı görüşmede, "Boş sözleşmeye imza atarım, Galatasaray benim yuvam" dedi.

3
ARDA TURAN, 1 AĞUSTOS'U BEKLİYOR

Galatasaray ile 1+1 yıllık anlaşmaya varan Arda Turan, sarı-kırmızılı kulüpten maç başına 200 bin TL ücret alacak. Arda Turan, Galatasaray ile büyük bir değişiklik olmazsa 1 Ağustos'ta resmi sözleşme imzalayacak.

2
OĞULCAN ÇAĞLAYAN

Rizespor ile sözleşmesini fesheden Oğulcan Çağlayan, Galatasaray ile 2+1 yıllık anlaşmaya vardı. Fatih Terim ile de görüşen Oğulcan, sarı-kırmızılı kulüpten yıllık 1 milyon euro alacak.

1
EMRE KILINÇ

Sivasspor ile sözleşmesi sona eren Emre Kılınç ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray, sözleşme süresi ve Emre'nin alacağı ücret üzerinden mutabık kalmak için yoğun çaba harcıyor.