Sporx Extra Arama Logo

Emre Belözoğlu: "Olası bir fırsatı kaçırmamalıyız!"
6
SİVAS'I YENSE LİDERDİ
Fenerbahçe’de Sivasspor maçının travması yaşanıyor. Sarı - lacivertli takım bu mücadeleyi kazansa son haftaya lider olarak girecekti. Erol Bulut’u gönderip yerine Emre Belözoğlu’nu getiren yönetimin hedefi şampiyonluk şansı tam olarak kaçmadan doğabilecek fırsatı kullanabilmekti. O fırsat ayağa kadar gelse de Fenerbahçe bunu değerlendiremedi. (Milliyet)
5
İKİNCİ PLAN DEVLER LİGİ'YDİ
İkinci plan ise eğer şampiyon olunamazsa sezonu ikinci bitirip ön eleme turu oynayarak Şampiyonlar Ligi vizesi almaktı.
4
MORAL BOZUKLUĞU YARATTI
Özellikle bu durum mali açıdan da önem taşıyordu. Ancak bu da an itibariyle zora girdi. Şampiyonluğun yanısıra ikincilik şansını da büyük ölçüde yitiren takımda bu nedenle ciddi bir moral bozukluğu yaşanıyor.
3
BELÖZOĞLU TOPARLAMAYA ÇALIŞTI
Teknik sorumlu Emre Belözoğlu hafta içi yaptığı toplantılarda takımı toparlamaya çalıştı.
2
"OLASI BİR FIRSAT KAÇMAMALI"
Şampiyonluk ve ikincilik şanslarının çok azaldığını farkında olan genç çalıştırıcı, "Futbolun her sonuca açık olduğunu son hafta gördük. Biz çıkıp işimizi yapacağız ve diğer sonuçları bekleyeceğiz. Moral bozukluğu yaşamamız gayet doğal. Ancak güçlü oyuncular olarak artık Sivasspor maçını geride bırakmanız gerekiyor. Son maçımıza kafa olarak tamamen hazır olmalıyız. Olası bir fırsatı daha kaçırmamalıyız" ifadelerinizi kullandı.
1
"HALA ŞANSIMIZ SÜRÜYOR!"
Genç teknik adam, tüm takımla yaptığı toplantıda ise, “Şampiyonluk fırsatını elimizin tersiyle ittik. Hâlâ az da olsa şansımız var. Şampiyonlar Ligi ihtimali de bulunuyor. Bize düşen son düdüğe kadar en iyi mücadeleyi verip, kazanarak rakiplerin alacağı sonuçları beklemek” diye konuştu.