Sporx Extra Arama Logo

Emre Belözoğlu istifadan döndü! İşte Ali Koç ile diyaloğu...

Fenerbahçe'de kötü gidişin ardından sportif direktör Emre Belözoğlu'nun görevinden ayrıldığı ileri sürüldü. Kulübün resmi Twitter hesabından Belözoğlu fotoğrafı ile "Sonuna kadar Fenerbahçe" paylaşımı yapılırken, Emre Belözoğlu ve başkan Ali Koç arasında geçen o konuşma da ortaya çıktı.
7
"EMRE BELÖZOĞLU AYRILDI" İDDİASI

Süper Lig'in 29. haftasında Konyaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Konyaspor önünde mutlak 3 puan arayacak olan Fenerbahçe'de saha dışında ise Emre Belözoğlu konusunda ilginç bir iddia ortaya atıldı. Sarı-Lacivertli ekipte kötü gidişin ardından sportif direktör Emre Belözoğlu'nun görevinden ayrıldığı ileri sürüldü. (Sabah/Volkan Demir)

6
ALİ KOÇ'A "İSTERSENİZ BIRAKAYIM" DEDİ

Tüm bunlara rağmen Emre Belözoğlu'nun camiada kendisi hakkında söylenen, "Neden Samandıra'ya gidiyor? Neden teknik heyete karışıyor?" şeklindeki sözlere bozulduğu ve Başkan'a "İsterseniz bırakayım" mesajını ilettiği kaydedildi.

5
ALİ KOÇ KABUL ETMEDİ
Ancak Emre'nin bu mesajı başkan Ali Koç tarafından kabul görmedi.
4
"SONUNA KADAR FENERBAHÇE"

Fenerbahçe Spor Kulübü de dün Emre Belözoğlu'nun fotoğrafı ile paylaştı ve"Sonuna kadar Fenerbahçe" mesajını verdi. 

3
HAFTADA 1 EROL BULUT'LA GÖRÜŞÜYOR

Belözoğlu'nun, teknik heyetin işine karışmadığı, sadece haftada bir kez Erol Bulut'la gidişatı konuştuğu ifade edildi. Sportif direktör Emre Belözoğlu dün takımla birlikte Konya'ya gitti.

2
YENİDEN ADAY OLACAK MI?

Bu arada Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç, NTV'de katıldığı bir programda bu yaz yapılacak seçimde yeniden aday olup olmayacağı hakkındaki soruyu yanıtladı.

1
"ADAY OLACAK VARSA BİR AN EVVEL ÇIKSIN"

Henüz kesin kararını vermediğini kaydeden Başkan Ali Koç, şu ifadeleri kullandı: "2006 yılında yönetime girerken kimseye sormadık, emrivaki yaptık. 2018'de sormadık ama söyledik öncesinde. Bu sefer, evdekiler arıza çıkarmaya başladı. Fenerbahçe'ye başkan adayı olacak isimler bir an evvel çıksın, ne kadar çok aday, o kadar iyi."