Arama Logo

Diego Lugano: "Muslera ile gurur duyuyorum"
7
DIEGO LUGANO KONUŞTU
Fenerbahçe'nin efsane oyuncularından Diego Lugano, beIN Sports'a özel bir röportaj verdi ve sarı-lacivertli taraftarlara sıcak mesajlar yolladı. İşte Lugano'nun sözleri...
6
"TÜRKİYE'NİN ELÇİSİYİM"
Yaptığım tüm röportajlarda Türkiye'nin elçisi olduğumu defalarca söyledim. Kariyerimin en özel dönemini, Türkiye'de Fenerbahçe formasıyla yaşadım ve bundan çok mutlu oldum.
5
"BURAYA AİTİM"
Yoğun ve heyecanlı bir insanım. Türk taraftarların kültürel bağlarından dolayı bana böyle sevgi gösterdiklerini düşünüyorum. Duygularımı göstermem nedeniyle belki de kendimi buraya ait hissediyorum.
4
"ROSSI İYİ TRANSFER"
Bugün bir Fenerbahçe taraftarıyım ve aynı zamanda Uruguaylı dostlarımın arkasındayım. Diego Rossi gelmeden önce aramıştı. Fenerbahçe için iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum. Genç bir oyuncu, Fenerbahçe'ye Avrupa rüyasını tamamlamak için geldi.
3
"HAKEM OYNANMAMASINA İZİN VERDİ"
Fenerbahçe - Sivasspor maçı kötüydü, izlediğim oyundan keyif almadım. Hakem futbol oynanmasına izin vermedi, sürekli oyun durdu, ritim yoktu, futbolcular yerden kalkmadı, hakem de buna izin verdi. Rossi ile maçtan sonra konuştuğumda buna alışması gerektiğini söyledim.
2
"ÇOK GÜZEL DUYGULAR YAŞADIM"
Fenerbahçe'de çok güzel duygular yaşadım, her zaman Türkiye'ye dönmek istedim. Her geldiğimde de mutlu oluyorum. Futbolu bırakınca 2018'de Sao Paulo'da sportif direktörlüğe başladım, yorucu ama eğlenceliydi.
1
"MUSLERA İLE GURUR DUYUYORUM"
Fernando Muslera ile gurur duyuyorum. Sadece Türkiye'deki performansından dolayı değil, çizdiği imaj için de onun adına gururluyum. Yaptıkları için ona teşekkür ediyorum, umarım ailesiyle birlikte her şeyin en iyisini yaşar.