Sporx Extra Arama Logo

Damien Comolli'nin yerine kim gelecek?
8

ŞİMDİ NE OLACAK?

Fenerbahçe'de sıcak saatler yaşanıyor... Damien Comolli’nin görevden ayrılmasının ardından, Fenerbahçe Yönetimi izleyeceği yol haritasını belirledi.
7

İKİNCİ YARI KOLTUK BOŞ!

Ali Koç, sezon sonuna kadar yeni bir sportif direktör getirmeyi planlamıyor. Başkan, Falette ve Rodriguez transferlerinde süreci yöneten isim olan yönetici Selahattin Baki’yi Samandıra’da görevlendirecek.
6

SEZON SONUNA KADAR....

Selahattin Baki, sezon sonuna kadar futbolun başındaki kişi olacak. Yönetimle Samandıra arasında köprü kuracak, transferlerle ilgilenecek. Sezon sonundaki plan ise belli...
5

EMRE BELÖZOĞLU PLANI

Gelecek sezon başında sportif direktörlük görevine Emre Belözoğlu'nun getirilmesi düşünülüyor. Tecrübeli yıldız, sportif direktörlük sertifikasına sahip. Daha önce yaptığı açıklamalarda, teknik direktörlükten ziyade böyle bir rol üstlenmek istediğini de söylemişti. Emre eğer futbolu bırakma kararı alırsa, EURO 2020’de son kez sahaya çıkacak.
4

ALİ KOÇ KARARLI

Ali Koç, turnuva sonrası 39 yaşındaki futbolcu ile masaya oturup, sportif direktör olmasını isteyecek. Ancak jübilesi sonrası Emre’ye görev vermek isteyen sadece Fenerbahçe değil.
3

ŞENOL GÜNEŞ DE İSTİYOR

Şenol Güneş de tecrübeli ismin milli takıma almak istiyor. Yıldız futbolcu, kramponlarını asma kararı verirse, bir süre ailesiyle vakit geçirdikten sonra geleceğiyle ilgili izleyeceği yolu belirleyecek.
2

GÜRCAN BİLGİÇ'İN VEDA YORUMU

Bu arada Damien Comolli ile yolların ayrılmasını Gürcan Bilgiç şöyle yorumladı: "Damien Comolli çok önemli bir projeydi. Avrupa futbolunda tecrübeye sahip, üst düzey futbol adamlarıyla doğrudan temas kurabilen, kulübün futbol yapılanmasını organize edecek mühendisti. Herkes onu transferlerle andı ve bu nedenle başarısız gözüktü.
1

"TEKNİK DEĞİL DUYGUSAL"

Gürcan Bilgiç: Sosyal medyada 'Falette en başarılı transferdir. Çünkü bizi Comolli'den kurtardı" yorumu vardı. Taraftarın bakış açısı bu ama Comolli ayrılığının gerçek nedeni teknik değil, 'duygusal'dır. Çünkü iki tarafın birbirine karşı bağları, inançları veya samimiyetleri kalmamıştı. Birlikte çalışma ortamı bitmişti.