Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'tan kimler 'eksilecek'?
9

BEŞİKTAŞ'TAN KİMLER 'EKSİLECEK'?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman,  "Şu andaki kadromuzda transfer ihtiyacımız yok. Hatta kadromuzda fazla sayıda oyuncumuz var. Bazı oyuncularla da ayrılmak istiyoruz. Şu anda Beşiktaş'ın almaktan daha çok satmaya konsantre olacağı durum söz konusu. Beşiktaş'ın orta sahasında 8'e yakın oyuncu var. Bu 8 kişiden 3'ü oynayacak. 28 oyuncumuz var, biraz eksilmemiz lazım." ifadeleriyle bazı oyuncuların gideceğini açıkladı. İşte Beşiktaş kadrosundan gitme ihtimali olan oyuncular...

8

ADRIANO

Brezilya'nın ünlü kulübü Santos'un Beşiktaş ile Adriano için görüşmelere başladığı iddia edildi. Globo Esporte'nin Santos yöneticilerinden doğrulattığı habere göre; Santos, 34 yaşındaki sol bek için Beşiktaş'a teklifini sundu ve beklemeye geçti. Adriano'nun da bu transfer için çok istekli olması nedeniyle transferin kısa süre içerisinde bitebileceğinin altı çizildi. Santos'un Adriano'nun kontratı sezon sonunda biteceği için mütevazı bir teklif sunduğu bilgisi de verildi.
7

ENZO ROCO

Beşiktaş'ın sezon başında bonservissiz olarak kadrosuna kattığı ancak beklediği katkıyı alamadığı Enzo Roco, Güney Amerika kulüpleri ile görüşme halinde. Beşiktaş, maaş yükünden kurtulmak için düşük bir bonservis ücretiyle elden çıkarmaya sıcak bakıyor.