Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta iç huzursuzluk

Beşiktaş'ta Vida, Ljajic, Lens ve Douglas'ın yıllık maliyeti 8 milyon avro (82.5 milyon TL). Yönetimin yeni transfer için bu rakamları düşürmesi gerekiyor.
5
KARTAL'DA İÇ HUZURSUZLUK

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları sürerken mevcut kadrodaki yüksek ücret alan isimler yönetimi zorluyor.

4
ÜÇ OYUNCU DENGELERİ BOZUYOR

Yeni yapılan transferlere de geçen sezon olduğu gibi maksimum 1,5 milyon avro yıllık ücret ödemeye devam edecek olan siyah beyazlılarda üç oyuncu dengeleri bozuyor. Domagoj Vida 3,5 milyon, Âdem Ljajic 2,2 milyon ve Jeremain Lens 1,8 milyon avro kazanıyor. Ayrıca iki sezondur forma giyemeyen Douglas da yıllık 800 bin avroluk külfet oluşturuyor.

3
LENS VE DOUGLAS'I İSTEYEN YOK

Lens ve Douglas kesin olarak yeni sezonda düşünülmüyor ancak bu iki oyuncuyu da isteyen kulüp yok. Sözleşmesinde son seneye giren iki isimden kurtulmak isteyen yönetim, fesih yolu arıyor.

2
LJAJIC'E TEKLİF VAR AMA...

Ljajic'e ise Rus kulüplerinden teklifler var ancak Boşnak asıllı yıldız Beşiktaş'taki yüksek ücreti sebebiyle bu tekliflerle ilgilenmiyor. Ayrıca takımın en çok kazananı Domagoj Vida'nın yıllık ücretinde indirime gitmesi durumunda sözleşmesi uzatılacak.

1
TÖRE RAPORA BAĞLI

Geçen sezon büyük umutlarla transfer edilmesine rağmen çok sık sakatlık yaşayan Gökhan Töre’nin sözleşmesinin uzaması gelecek sağlık raporuna bağlı. Yönetim, kronik bir rahatsızlığının olma ihtimaline karşı yıldız oyuncunun detaylı performans testinden ve sağlık kontrolünden geçmesini istedi. (Türkiye)