Arama Logo

Beşiktaş'ta günün kahramanı Ersin!
5
BEŞİKTAŞ'TA GÜNÜN KAHRAMANI: ERSİN

Derbide 81. dakikada Mustafa Muhammed'in penaltısını kurtaran ve Galatasaray karşısında takımı Beşiktaş'a galibiyeti getiren Ersin Destanoğlu, maç sonrasında açıklamalar yaptı.

4
"TRİBÜNLER YIKILACAKTI"

Mücadeleyi değerlendiren Ersin, "Çok mutluyum. Tarif edilmez bir duygu içerisindeyim. Çok zor bir maçtı bizim için. Penaltıyı kurtardıktan sonra sanki tribünler yıkılacaktı. Öyle bir sevinç vardı. Çok iyi mücadele ettik takım halinde. 2-1 kazandığımız için mutluyuz." dedi.

3
"DURAN TOPLARA ÇALIŞTIK"

Derbi öncesi penaltıya çalıştığını belirten genç kaleci, "Her pozisyonu, duran top, korner, penaltı çalışıyoruz. Analiz hocalarımız maçlardan önce video olarak da gösteriyorlar. Geçen maçta duran toplardan 2 gol yedik ama biz onların analizini yapmıştık. Bugün duran toplarda nasıl sert olunacağını gösterdik. Daha iyi olacağız her anlamda. Derbi galibiyetleri özeldir. Biz takım olarak devamını getirmek için çok mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı.

2
"MUSTAFA TOPU ALINCA BİLİYORDUM"

Penaltı anını anlatan Ersin, "Mustafa Muhammed topu aldığında, penaltılarını izlemiştim. Çok penaltı atan bir forvet. Sağa sola vuruyor. Topu alınca hislerim belliydi. Oraya gidecektim. Son ana kadar bekledim. Sonra kurtardım. Beraberlik olacaktı, önemliydi bizim için. Stadyumda çok sevinildi. Biz de o coşkuyla iyi savunma yapıp kazandık." açıklamasını yaptı.

1
"KUNTZ'TAN DAVET BEKLİYORUM"

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un stadyumda olduğunu dair gelen bilgi üzerine Ersin, "Milli Takım'dan daveti bekliyorum. Milli formayı taşımak için elimden geleni yaparım. Ümit Milli Takıma gidiyorum. Orada iyi jenerasyonumuz var. Önemli 2 maç var. A Milli Takım'dan davet gelirse seve seve. Ancak zamanla... Yaşım daha 20. Olur yani." sözleriyle konuşmasını noktaladı.