Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş Dorukhan Toköz'de mutlu sona çok yakın!

24 yaşındaki Dorukhan, Beşiktaş'a imza atma aşamasına geldi. Siyah-Beyazlılarla sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Dorukhan Toköz'e en iyi teklifi yine kulübü Beşiktaş yaptı. Bu yüzden Dorukhan'ın, yuvada kalma ihtimali güçlendi.
5
EN İYİ TEKLİF BEŞİKTAŞ'TAN

Türkiye ve Avrupa'da birçok takımın gözdesi olan Dorukhan Toköz'e en iyi teklifi Beşiktaş'ın yaptığı ortaya çıktı. Siyah-Beyazlılar milli futbolcuya 7 milyon TL garanti ve maç başı ücreti olarak da 100 bin TL önerdi.

4
YUVADA KALMA İHTİMALİ GÜÇLENDİ

Bu teklif sonrası Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da ilgilendiği genç oyuncunun yuvada kalma ihtimali güçlendi.

3
SON KARAR BEKLENİYOR

24 yaşındaki oyuncu ile uzun süredir yeni sözleşme konusunda görüşmeler yapılıyordu. Dorukhan'ın kısa süre içinde son kararını vermesi bekleniyor.

2
BETIS'İN LİSTESİNDE YER ALIYOR

İspanya La Liga ekiplerinden Real Betis'in de yakından ilgilendiği Dorukhan Toköz, bu sezon 24 resmi karşılaşmada sadece bin 224 dakika sahada kaldı. Dorukhan bu süre içinde takımına 3 asist yaparak skor katkısında bulundu.

1
PİYASA DEĞERİ 6 MİLYON EURO

Genç oyuncunun transfermarkt verilerine göre 6 milyon euro piyasa değeri bulunuyor. Dorukhan 2018 yılında Eskişehirspor'dan 150 bin euro bonservis bedeli ödenerek transfer edilmişti. (Akşam)