Arama Logo

Beşiktaş'a Premier Lig'den 1.99'luk kule!

Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş’a Leicester City'nin 1.99’luk stoperi Jannik Vestergaard teklif edildi. Bu öneri Şenol Güneş’e iletildi. Tercübeli teknik adam uygun görürse, Danimarkalı stoper satın alma opsiyonuyla kiralanacak.
5
BEŞİKTAŞ'A PREMIER LİG'DEN STOPER
Beşiktaş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Siyah-Beyazlı stoper için Gambiyalı stoper Omar Colley'in ardından bir savunmacının ismi daha gündeme geldi.
4
JANNIK VESTERGAARD ÖNERİLDİ
Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre; menajerler Premier Lig'de mücadele veren Leicester City'nin Danimarkalı stoperi Jannik Vestergaard'ı Beşiktaş'a önerdiler.
3
ŞENOL GÜNEŞ KABUL EDERSE...
Bu teklifin de teknik direktör Şenol Güneş'e iletildiği öğrenildi. Tecrübeli teknik adam eğer bu ismi kabul ederse Danimarkalı stoper satın alma opsiyonu ile birlikte sezon sonuna kadar kiralanacak.
2
GÜNCEL PİYASA DEĞERİ 7 MİLYON EURO

Leicester City ile 2024 yılının haziran ayına kadar sözleşmesi bulunan Jannik Vestergaard'ın güncel piyasa değeri 7 milyon Euro civarında gösteriliyor. Ancak satın alma opsiyonun 7 milyonun altında olması bekleniyor.

1
35 KEZ MİLLİ OLDU...
30 yaşında ve 1.99 boyunda olan Jannik Vestergaard 35 kez Danimarka Milli Takım formasını giymiş ve 2 gole de imza atmış çok tecrübeli bir isim. Oyuncunun 2018 yılındaki piyasa değeri 20 milyon Euro civarındaydı. Jannik Vestergaard, daha önce Premier Lig'de Southampton formasını da terletmişti. (Takvim)