Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman: "Mustafa buram buram arandı"
8
AYHAN AKMAN: "MUSTAFA BURAM BURAM ARANDI"

Ayhan Akman, Galatasaray'ın Sivasspor ile 2-2 berabere kaldığı maçı TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programında değerlendirdi.

7
"BİREYSEL HATASI VAR MARTIN'İN"

Galatasaray adına olumlu bir ilk yarı. Ancak bireysel bir hatası var Martin Linnes'in. İkinci gol taçtan geldi. Muslera'nın ilk çıkışı hatalı ama çok güzel bir kurtarış yaptı. Kötü bir gol yedi Galatasaray.

6
"BİREYSEL HATALARLA KAÇINILMAZ SON"

İlk yarı itibarıyla işler oyun olarak yolunda gidiyordu ama bireysel hatalarla kaçınılmaz son, mağlup duruma düşüyorsunuz. Rakip çok fazla pozisyon bulamasa da böyle goller bulunca motivasyon ve coşku sağlıyor.

5
"KAZANABİLECEĞİ BİR MAÇTI"

İkinci yarı önde girdiği için coşkulu bir Sivasspor gördük. Hoca değişikliklere gitti 70'lerde. Takıma bir şekilde olumlu yansır mı diye düşündük. Son dakikalarda Galatasaray'ın yoğun bir baskısı vardı. Bulunan pozisyonlar vardı. Galatasaray kazanabileceği bir maçı beraberlikle kapattı.

4
"ARTIK DERBİYİ BEKLEYECEĞİZ"

Galatasaray, Beşiktaş - Fenerbahçe maçı bekleyecek. O maçın skoru çok önem arz ediyor. Bir beraberlik bekleyecek. Ankaragücü mağlubiyeti, Sivas beraberliği çok büyük puan kayıpları şampiyonluk yolunda.

3
"SARACCHI, HENRY, TAYLAN, MARCAO"

İlk yarıda Saracchi ve Onyekuru. Geriden oyun kurma konusunda Taylan ve Marcao iyiydi.

2
"SİVASSPOR ZOR RAKİP"

Sivasspor, son dönemde çok zor bir rakip. Dirençli bir takım. 7 maçtır yenilmiyorlar.

1
"MUSTAFA BURAM BURAM ARANDI"

Mustafa Muhammed arandı. Yetiş ya Mustafa dedim. Falcao 2 gol buldu, klasına yakışır müthiş bir gol attı. Mustafa bu tip zor maçların adamı. Önünde oynayan 2 stoper, şişirilen, sağdan soldan kesilen toplarda Mustafa'nın gücüne ihtiyacı vardı. Falcao evet iyi bir futbol ortaya koydu ama Mustafa buram buram arandı.