Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman: "Galatasaray gereksiz panik yaptı"
7
AYHAN AKMAN'IN YORUMLARI
Galatasaray'ın Ankaragücü'ne 2-1 mağlup olduğu maçı Ayhan Akman yorumladı.
6
"GEREKSİZ PANİK YAPILDI"
"Galatasaray maçı kazanabilir miydi, kazanabilirdi. Kaçırdığı goller var. 45. dakikada tartışmalı penaltı var. İkinci yarıda 4-4-2'ye dönüş ve değişiklikler oldu, hamle yaptı hoca. Sonra Galatasaray 2-0 geriye düştü, kırmızı geldi. Onyekuru ve Emre Kılınç'ın kaçırdıkları var. Galatasaray gereksiz yere panik yaptı."
5
"G.SARAY FELSEFESİNİ DEĞİŞTİRMEMELİ"
"Çevirebilirlerdi maçı. Maç kaybedilebilir. Galatasaray oyununu devam ettirmesi gerekiyor. Felsefesini değiştirmemeli. Üst üste yaşananlar Galatasaray'ı mecburi oyuna döndürdü."
4
"MUSLERA ÇIKARABİLİR MİYDİ?"
"Ankaragücü'nü de kutlamak lazım. Kim daha iyi oynadı onu da söyleyemeyeceğimiz bir maçtı. Kerem Aktürkoğlu Galatasaray için önemli bir kazanç. Çok klas bir gol attı. Muslera performansı bu akşam için çok yeterli değildi ama golleri çıkarabilir miydi bilemiyorum ama ikinci gol çok klastı."
3
"MAÇLAR ARTIK ZORLAŞTI"
"Maçlar artık zorlaştı. Düşmemeye oynayan takımlar daha fazla mücadele etmeye devam edecek. Çok canlı bir takımdı Ankaragücü mesela sonuna kadar mücadele ettiler. "
2
"SORUN ŞOKLARIN ÜST ÜSTE GELMESİ"
"Galatasaray 45'te golü yiyip içeri girdi. sahaya çıkarken taktik değişikliği yaptı. İkinci gol de üstüne gelince şok yaşadılar. Şokların üst üste gelmesi de Galatasaray'ın dengesini bozdu."
1
PENALTI VE KIRMIZI YORUMU
Top dizden çarpıyor ve Arda Turan'ın kolları normal konumda. Penaltı olmamalıydı. Mustafa Muhammed topa gidiyor, eliniz kolunuz doğal olarak açılıyor. Dirsek açık ama vurmak için sallamıyor. Kendini korumaya çalışıyor. Caner Erkin'in Mustafa Muhammed'e müdahalesine sarı kart verilmişti. Oyuncu, dirseğe geliyor. Kırmızı çok ağır.