Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman: "Beşiktaş son barutunu attı"
8
AYHAN AKMAN'IN YORUMLARI
Ayhan Akman, TRTSpor'da Beşiktaş'ın şampiyonluğunu yorumladı
7
"BEŞİKTAŞ HİÇ GERİ YASLANMADI"
"Şampiyonluğun nasıl geleceğini bilen bir hoca Sergen hoca. Sezon boyunca hiç geri yaslanarak oynamadı. Gol atmak için oynadı her maçta. Bir tek ilk Trabzon maçında o da ilk maç olduğu için stratejik olarak oynadı."
6
"SERGEN HOCA SÜREKLİ HÜCUM DÜŞÜNDÜ"
"Bol topa basan bir oyun sergiletti. Sürekli hücümu düşündü Sergen hoca. Kötü gittiği dönemde bile oyun gücünden bahsettirdi. Şampiyonluk hevesini herkese gösterdi"
5
"HİÇ BU KADAR BEKLENTİ YOKTU"
"Futbolculara bir anda büyük verimler aldı. Kariyer sezonlarını yaşattı. Ghezzal, Aboubakar, Larin, Aboubakar. Bunlardan beklentiler hiç bu kadar yoktu. Atiba %100 verim. Josef için de kayıp bir sezondu Suudi Arabistan'da. O da son noktasına kadar her şeyini verdi"
4
"19 YAŞINDA İKİ OYUNCU"
"19 yaşında 2 oyuncu hocanın el değdirdiği oyuncu. Ersin 47 maç oynamış. Rıdvana bakıyorum o da 20 maça yakın oynadı. Şimdi Milli Takım'da oynayacak."
3
"EN ÖNEMLİSİ İSTİKRAR"
"Bireysel performansların yanında istikrar yakaladı. Belirli ön 3'lüsü vardı. Atiba ve Josef sabitti diğerlerini mecburiyetten değiştirdi. Ersin'i de tutturdu. Kısmen dezavantajlı olduğu döneme çok zor girdi Beşiktaş. Aboubakarlı veya Aboubakarsız dönemleri geçirmek de çok zordu"
2
"SON BARUTUNU BUGÜN ATTI"

"Beşiktaş son barutunu attı bugün. Eğer Aboubakar olmadan bikaç maç daha olsaydı çok zorlanırlardı."

1
"HOCAYI AĞLARKEN GÖRMEMİŞTİK"
"Hocayı bugün ağlarken gördük. Daha espritüel bir kişiliktir böyle bir duygu yoğunluğuyla gördük kendisini."