Arama Logo

Avrupa'da Mauro Icardi'nin golü gündem oldu!
5
AVRUPA'DA GÜNDEM OLDU

İngiliz basını, Galatasaray’ın dördüncü golünü manşetlere taşıdı, “Pozisyon Ziyech’e asist, Icardi’ye gol olarak yazıldı. Gol sosyal medya platformlarında viral hale geldi ve birçok kişi bunu Puskas ödülüne aday olarak gösterdi” diye yazdı.

AVRUPA'DA GÜNDEM OLDU
4
BÜYÜK YANKI BULDU

Galatasaray’ın yeni transferi Hakim Ziyech, çıktığı ilk maçta taraftarı mest ederken, performansı dış basında da yankı buldu.

BÜYÜK YANKI BULDU
3
HAKİM ZİYECH ÖVGÜSÜ

Hollanda basınındaki haberlerde, “Ziyech yeni takımında harika bir asistle başladı. Galatasaray’ın galibiyetinde pay sahibi oldu. Bu sert şuta Icardi’nin bilinçli bir şekilde yaptığı müdahale ile topun yönünü değiştirerek filelerle buluşturması dikkate değerdi” denildi.

HAKİM ZİYECH ÖVGÜSÜ
2
"ICARDI, ZIYECH'İN GOLÜNÜ ÇALDI"

İngiliz basınında “Icardi, Hakim Ziyech’in muhteşem golünü çaldı” ifadesi dikkat çekti: “Hakim Ziyech, yetenekli sol ayağıyla Mauro Icardi’nin kafasının üzerinden geçen şimşek bir vuruş yaptı ve fileleri sarstı. Pozisyon Ziyech’e asist, Icardi’ye gol olarak yazıldı. Gol sosyal medya platformlarında viral hale geldi ve birçok kişi bunu Puskas ödülüne aday olarak gösterdi.”

\
1
"BİRBİRLERİNİ ANLIYORLAR"

Galatasaray’daki Ziyech etkisi yüzleri güldürürken, teknik kadroya göre bu durum, “Kaliteli oyuncular birbirini daha iyi anlıyor” şeklinde yorumlandı. Okan Buruk ve ekibinin, Ziyech ile beraber Zaha’nın da takıma girmesiyle beraber Icardi’nin de oyun içerisinde etkinliğinin artacağına inandıkları belirtildi. Aslan’da flaş transferlerinin takıma oturmasıyla beraber geçen sezon önemli maçlarda attığı gollere büyük katkı veren Icardi’nin etkinliğinin yeni kadro mühendisliğiyle yükselmesinin beklendiği bildirildi. [Milliyet]

\