Arama Logo

Avrupa'da başarı 5 maddeyle geldi!

Süper Lig'de son 3 lig maçında galibiyet alan Galatasaray yine de oyun olarak taraftarlarını tatmin edememişti. Aslan, Avrupa'da ise tamamen farklı oynayarak adeta kükrüyor. İşte Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi'ndeki performans farkının 5 nedeni...
6
G.SARAY'DA FARK YARATAN 5 MADDE

Galatasaray Süper Lig'de ve Avrupa'da gündüzgece gibi farklı bir performans sergiliyor. İşte Takvim'in haberine göre başarının 5 maddesi...

5
STOPERDE MARCAO FAKTÖRÜ

1- Marcao cezası nedeniyle Süper Lig maçlarını kaçırdı. Avrupa'da ise oynadı. Avrupa'da takım savunmasına büyük katkı verdi. Arkadaşlarının performansı arttı.

4
TAKTİK DİSİPLİNE SADIK KALIYOR

2- Avrupa'daki maçlarda taktik disipline sadık kalıyor. Bir an olsun oyun disiplininden taviz vermiyor. Terim'in taktiği harfiyen uygulanıyor.

3
AVRUPA'DA ÖNLEM ALIYOR!

3- Aslan Süper Lig'de önlem alınan, Avrupa'da ise önlem alan takım konumunda. Kadro yapısına göre hareket ediyor. Oyun kimyası Avrupa'ya daha uygun.

2
TOPU VERİYOR, SKOR ALIYOR

4- G.Saray ligde ortalama yüzde 57 topla oynama yüzdesi yakaladı. Avrupa'da bu rakam yüzde 45. Topu rakibe veriyor. Geçiş oyunlarıyla sonuca gidiyor.

1
AVRUPA ONLAR İÇİN FIRSAT

5- Son olarak Lokomotiv Moskova'yı deviren Galatasaray'da yerli ve yabancı gençler fırsat maçlarına çıkıyor. Onlar Avrupa'daki maçları fırsat olarak görüyor.