Arama Logo

Attila Szalai'nin peşindeki 3 dünya devi!

Fenerbahçe'nin başarılı stoperi Attila Szalai'nin talipleri artıyor. Macar futbolcunun, Avrupa devleri Juventus, Chelsea ve Atletico Madrid'in transfer listesinde olduğu iddia edildi.
5
AVRUPA DEVLERİNİN RADARINDA

Fenerbahçe'de gösterdiği başarılı performanslar ile dikkatleri çeken Attila Szalai, Avrupa devlerinin transfer radarında.

4
JUVENTUS, CHELSEA, ATLETICO...

Juventus, Chelsea ve Atletico Madrid'in, başarılı stoperi kadrolarına katmak istedikleri iddia edildi.

3
OCAK'TA GELİYORLAR

Calciomercato'da yer alan habere göre defansında Chiellini ve Bonucci gibi iki tecrübeli stoperi bulunan İtalyan devi Juventus, Attila Szalai'yi kadrosuna katmak istiyor. İddialara göre İtalyan ekibi Ocak ayında Szalai için Fenerbahçe'nin kapısını çalabilir.

2
DİĞER İKİ KULÜP DE PEŞİNDE

Başarılı stopere talip olan diğer Avrupa devleri ise Chelsea ve Atletico Madrid. İki kulüp de Macar futbolcuyu transfer etmek istiyorlar.

1
"TRANSFER İLGİSİ MUTLU EDİYOR"

Macar futbolcu, kendisine duyulan ilgi için "Avrupa'nın büyük kulüplerinin transfer ilgisi olması güzel bir şey. Bu beni çok mutlu ediyor ancak buna takılmıyorum. Şu anda önümdeki hedefe odaklanıyorum, bir sonraki idmana, bir sonraki maça bakıyorum. Fenerbahçe'de çok çok mutluyum. Kariyerim açısından çok değerli bir noktaya geldim, burada gelişme şansı elde ettim ve çalışmaya devam ediyorum." ifadelerini kullanmıştı.