Sporx Extra Arama Logo

Atiba Hutchinson: "Her şeyi çok özledim"
6
ATIBA'DAN AÇIKLAMALAR
Beşiktaş'ın Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, BJK Nevzat Demir Tesisleri'ni ve takım arkadaşlarını özlediğini söyledi.
5
"ÇOK ÖZLEDİM"
Siyah-beyazlı kulübün Instagram hesabından yapılan canlı yayına katılan Hutchinson, "Ümraniye'deki her şeyi, takım arkadaşlarımı özledim. Günümüzün önemli bir kısmını orada geçiriyoruz. Bu bir alışkanlık, orası bizim hayatımız." diye konuştu.
4
GÜNLERİ NASIL GEÇİYOR?
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde evde çocuklarıyla vakit geçirdiğini kaydeden tecrübeli futbolcu, günlerinin güzel geçtiğini belirterek, "Çocuklar durumdan memnuniyetsiz değiller. Birlikte vakit geçiriyoruz. Bahçede futbol, basketbol oynayarak günü geçiriyoruz. Bütün günüm çocuklarla geçiyor. Onlar yattıktan sonra ben de uykuya geçiyorum. Yemek ye, çocuklarla ilgilen, antrenman yap şeklinde günlerim geçiyor. O yüzden kitap okumaya ya da bir şeyler izlemeye vaktim kalmıyor." ifadelerini kullandı.
3
"ALIŞIK DEĞİLİZ AMA..."
Antrenmanlarını sürdürdüğünü söyleyen Hutchinson, "Çalışmalarıma devam ediyorum, yarın dinleneceğim. Alışık olduğumuz bir durum değil ama elimizdeki ekipmanlarla birçok şeyi yapabiliyoruz." şeklinde görüş belirtti.
2
"KANADA'DA HAYAT DURMA NOKTASINDA"
Ülkesi Kanada'da da hayatın durma noktasına geldiğini belirten Hutchinson, "Kanada'da da ülkenin büyük bir kısmı karantina altında. Yavaş yavaş temizlemeye çalışıyorlar. Orada da hayat durma noktasına geldi." ifadelerini kullandı.
1
ATIBA VE DORUKHAN'IN ESPRİLİ ATIŞMASI
Atiba'nın Beşiktaş Tercümanı Halil Yazıcıoğlu ile gerçekleştirdiği Instagram canlı yayınına yorumuyla katılan Dorukhan Toköz ile girdiği diyalog:

Dorukhan: "Halil abi bi Türkçe öğrensin artık 10 sene oldu ya"

Atiba: "Doruk, git yat kardeşim"