Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Arda Güler'e karşılık verilecek isimler belli oldu
5
ARDA İÇİN SON AŞAMA

Fenerbahçe, genç yıldızı Arda Güler'in haklarının yüzde 100'ünü eline almak için Gençlerbirliği ile anlaşmaya varmak üzere.

4
YÜZDE 20 PAY VAR

Arda'yı yetiştiren kulüp olan Gençlerbirliği'ne sonraki satıştan yüzde 20 pay verilmişti. Bu hakkın devri adına bir süredir devam eden görüşmelerde sona varıldı. Fenerbahçe yöneticisi Özgür Özaktaç ile Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş arasında prensip anlaşmasına varıldı.

3
İŞTE ÖDENECEK BEDEL

Arda için Gençlerbirliği'ne yaklaşık 2.5 milyon euro ödeme yapacak olan Fenerbahçe, bu ücretin yanı sıra bazı futbolcuları da Gençlerbirliği'ne gönderecek.

2
TAKAS İÇİN GÜNDEME GELEN İSİMLER

Yağız Sabuncuğlu'nun haberine göre; Gençlerbirliği, Arda Güler'e karşılık Fenerbahçe’den Osman Ertuğrul Çetin, Yiğit Efe Demir, Melih Bostan ve Mauricio Lemos ile ilgileniyor. Fenerbahçe ile oyuncu takası ve oyuncu satışı için görüşmeler sürüyor.

1
İKNA EDİLMESİ GEREK
Aynı zamanda Gençlerbirliği'nin, Nazım Sangare ile de ilgilendiği fakat oyuncunun sağlık durumuyla ilgili kulüp araştırmalarda bulunduğu, Çağtay Kurukalıp’ın isminin de gündeme geldiği ama Lemos ile birlikte bu üç ismin ayrılığı için oyuncuların ikna olması gerektiği belirtildi.