Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Almanya'da gündem Mergim Berisha! Sözünü tuttu...
7
BERISHA, BAYERN'İ YIKTI

Fenerbahçe'den ayrılan ve Alman ekibi Augsburg'a transfer olan Mergim Berisha, Bayern Münih'i yıkan isim olmuştu. Berisha, attığı golle ilgili kısa bir yorum yaptı.

6
"BAYERN'E ATILAN GOL UNUTULMAZ OLUR"

Alman basınında yer alan habere göre; golcü futbolcu, "Bayern Münih gibi takımlara karşı atılan goller unutulmaz goller olur" ifadesini kullandı.

5
BERISHA VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

Öte yandan Alman basınında Berisha'nın takıma adaptasyon konusunda problem yaşamadığı belirtilirken, "Berisha, Bayern maçı öncesi verdiği sözü tuttu" denildi.

4
MAÇ ÖNCESİNDE NE DEMİŞTİ?

Mergim Berisha daha önce verdiği röportajda, "Bundesliga'nın en iyi takımına karşı oynamaktan mutluyum. Sahada saklanacak değiliz. Cesur ve özgüvenli olacağız. Kolay olmayacak ama sonunda kazanan biz olacağız" demişti.

3
BERISHA'YA 'AİLE' MOTİVASYONU

Bu arada Mergim Berisha'nın ailesinin Almanya'ya geldiği ve golcü ismin motivasyonunun arttığı belirtildi. Berisha bu konuda ise "Ben bir aile insanıyım. Ailemle çok iyi bir ilişkimiz var ve daha sık görüşeceğimiz için mutluyum" açıklamasını yapmıştı.

2
HAFTANIN 11'İNDE YER BULDU

Mergim Berisha, Sportshau tarafından düzenlenen 11. haftanın 11'inde kendisine yer buldu. Futbolcunun Bayern'e karşı attığı golle ilgili Augsburg taraftarları ise övgü dolu sözler sarf etti. Yakın zamanda Berisha için, 'Bu takımda 8 gol atamaz' yorumları yapılmıştı.

1
FENERBAHÇE SÖZLERİ...

Golcü oyuncu geçen sezon Fenerbahçe'de 31 maçta 7 gol ve 2 asist üretmişti. Berisha daha önce FC Salzburg, Altach, Magdeburg ve LASK takımlarında oynadı. Berisha geride bıraktığımız günlerde, "Fenerbahçe'de mutlu değildim. Ama oraya giderek büyük bir pişmanlık yaşamadım" açıklamasıyla dikkatleri çekmişti.