Sporx Extra Arama Logo

Ali Koç'un işaret edebileceği 4 isim
5

ALİ KOÇ: TEKLİF VAR

Bonservis bedeliyle transfer yapabilmesi için futbolcu satışı yapmak zorunda olan Fenerbahçe'de başkan Ali Koç ilk sinyali verdi ve kadrolarındaki bir futbolcu için iyi bir teklif aldıklarını dile getirdi. "Kadromuzdaki bir oyuncuya iyi bir teklif var. Bu teklifi değerlendiriyoruz. Eğer gelen teklifi kabul edersek yerine daha az maliyetli bir futbolcu alabiliriz" ifadeleri kullanan Ali Koç, hangi futbolcusunu işaret etti?

4

JAILSON

Fenerbahçe'de sezonun ilk yarısında Ersun Yanal tarafından pek tercih edilmeyen ve tercih edildiği maçlarda da stoper mevkisinde görev yapan Jailson her daim transfer gündeminde olan bir futbolcu ve Brezilyalı isme Arabistan'dan da iyi teklifler geldiği biliniyor.

3

OZAN TUFAN

Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatan Ozan Tufan için bir süredir Crystal Palace'ın devrede olduğu biliniyor ve milli futbolcunun satış potansiyeli 13 milyon euro seviyesinde gösteriliyor.

2

FERDİ KADIOĞLU

Fenerbahçe'de fazla forma şansı bulamayan Ferdi Kadıoğlu için her daim transfer iddiaları gündemde ve genç futbolcu için de sarı-lacivertli kulübe ulaşan tekliflerin olduğu biliniyor.

1

VEDAT MURIQI

Fenerbahçe'deki performansıyla transfer döneminin gözde isimlerinden biri haline gelen Vedat, Ozan ile beraber Fenerbahçe'nin en yüksek satış potansiyelli futbolcusu olarak gösteriliyor. Leicester, Atletico Madrid ve Sevilla tarafından izlendiği bilinen Vedat için Fenerbahçe'nin nasıl bir strateji izleyeceği büyük bir merak konusu.