Sporx Extra Arama Logo

Ali Koç'tan flaş gündem açıklamaları
7
ALİ KOÇ'TAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 1907 Derneği’nde bir konuşma yaparak gündemdeki her konuya dair çok çarpıcı açıklamalar yaptı. (Milliyet)

6
"MUTLAKA SOL BEK ALACAĞIZ"

Transfer konusuna değinen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Sol beke mutlaka transfer yapacağız." dedi.

5
"İYİ BİR TEKLİF VAR"

"Kadromuzdaki bir oyuncuya iyi bir teklif var. Bu teklifi değerlendiriyoruz. Eğer gelen teklifi kabul edersek yerine daha az maliyetli bir futbolcu alabiliriz”

4
"AVRUPA'YA GİDEMEME DURUMUMUZ VAR"

"Kulübe her gün para lazım. İşin içinden çıkmakta zorlanıyoruz. Yeni kaynaklar yaratmak için çaba gösteriyoruz. Mali durumu düzeltemezsek şampiyon olsak dahi Avrupa’ya gidememe durumumuz var."

3
"COMOLLI'NİN TWITTER'INDAN RAHATSIZIM"

"Damien Comolli’nin Twitter hesabı açmasından rahatsızım. Bu yüzden uyaracağım, biz onu zaten koruruz. Ama transfer ile ilgili verdiği bilgi doğru. Son transferi ben ve yönetim kurulu yaptık. Luiz Gustavo transferinden memnunduk o ekiple çalıştık."

2
"MALUM TAKIM İÇİN ÇIKARILDI"

Koç, federasyonun açıkladığı limitlerle ilgili, “Bu malum takım için çıkarılmış bir durum. Sadece onlar uyuyor. Bütün takımlar da bundan rahatsız” değerlendirmesinde bulundu.

1
"ÖZDEMİR, ATAMALARA KARIŞMAZ"

Ali Koç, hakem atamaları hakkında ise, “TFF Başkanı Nihat Özdemir’in hakem atamalarına karışacak bir isim olmadığını düşünüyorum” yorumunu yaptı.