Arama Logo

Alex Teixeira: "Söz! Derbide ispatlayacağım"

Zorlu derbide ilk 11’de görev yapmak adına hocasına garanti veren Alex Teixeira, “Takımıma galibiyet kazandırmak için motiveyim. Kendimi bu karşılaşmada ispat etmek istiyorum” dedi.
5
11'İ KAFASINDA BELİRLEDİ

Galatasaray derbisinde 3 puanı alarak hem moral bulmak hem de zirve yarışındaki iddiasını göstermek isteyen Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sahaya süreceği 11'i kafasında belirledi.

4
SERGEN YALÇIN'I RAHATLATTI

Sporting maçındaki 4-1'lik yenilgiye rağmen orta saha oyuncularının performansından memnun kalan 48 yaşındaki çalıştırıcı, sadece Alex Teixeira konusunda kararsızlık yaşıyordu.Ancak Brezilyalı oyuncunun verdiği teminat Yalçın'ı rahatlattı.

3
"KENDİMİ İSPAT ETMEK İSTİYORUM"

Hocasıyla görüşerek derbide mutlaka sahada olmak istediğini söyleyen yıldız oyuncunun, "Galatasaray maçında görev almak istiyorum. Her zamankinden çok daha iyi bir şekilde kendimi göstereceğim. Takımıma galibiyet kazandırmak için motiveyim, kendimi ispat etmek istiyorum" dediği ifade edildi.

2
TAKIM İDMANI YETMİYOR

Takım çalışmalarına ek olarak bireysel olarak da hazırlıklarını sürdüren Alex, Vodafone Park’ta yaklaşık 20 bin taraftarın önünde oynanacak karşılaşmaya performansıyla damgasını vurup beklentileri karşılamanın hayalini kuruyor. (Sabah)

1
BEŞİKTAŞ'IN MUHTEMEL DERBİ 11'İ