Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Nur Çebi'nin Aboubakar mesajı

Transfer dönemine ilk olarak Sergen Yalçın ile anlaşarak girmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, golcüsü Aboubakar için de kesenin ağzını açacak, iki tarafı da mutlu edecek bir sözleşmeye imza koymak için uğraşacak.
8
"GELEN AĞAM GİDEN PAŞAM"
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Aboubakar'ın durumuyla ilgili Tivibu Spor'a konuştu. Çebi, Fenerbahçe ile adı anılan Aboubakar için, "Aboubakar da başka takımda oynayabilir. Sakattı, oynayamaz, şu bu dendi, en son Sivas maçında sakat haliyle çıkıp oynamak istedi, 'Bitmişken bana şans verdiniz' dedi. Hiç kimsenin Beşiktaş'tan büyük olmadığını söylemek isterim. Sporcu profesyonelce işini yapıyor, ben de başkanlığımı yapıyorum, kimseye tutkulu falan değilim. Gelen ağam, giden paşam. Her iyi oynadım deyip zam ver diyenle burayı yönetemeyiz." ifadelerini kullandı.
7
ABOUBAKAR'A ÖZEL FORMÜL

Transfer dönemine ilk olarak Sergen Yalçın ile anlaşarak girmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, golcüsü Aboubakar için de kesenin ağzını açacak, iki tarafı da mutlu edecek bir sözleşmeye imza koymak için uğraşacak.

6
GARANTİ PARASI AYNI KALACAK

Milliyet'in haberine göre; Başkan Ahmet Nur Çebi’nin bizzat ilgileneceği görüşme öncesinde, yönetimin garanti parayı geçen sezonki garanti parayla aynı tutacağı bildirildi.

5
MAÇ SAYISINA DAYALI FORMÜL

Beşiktaş Yönetimi, buna karşın golcünün oynayacağı maçın sayısına dayalı bir sistem getirip, parasının artması sağlanacak.

4
MAÇ BAŞI ARTACAK, BONUSLAR OLACAK

Geçtiğimiz sezon 10 bin euro olan maç başını, 25 bin euroya çıkarmayı düşünen yönetim, çeşitli bonus maddeleri de koymayı teklif edecek.

3
GARANTİ PARASI + PRİMLERİ + BONUSLARI

30 maç oynaması halinde 1.5 milyon euro garanti parası, 2 milyon 250 bin euroya çıkacak olan Aboubakar’a ayrıca yine toplamda 500 bin euroya gelebilecek bonuslar teklif edilecek.

2
SAKATLANMAZSA 2.75 MİLYON EURO

Beşiktaş Yönetimi, böylece sezonu kazasız belasız tamamlaması halinde Aboubakar’a toplamda 2 milyon 750 bin euro ödemiş olacak.

1
SADECE ABOUBAKAR DEĞİL

Beşiktaş Yönetimi’nin sadece Aboubakar için değil, birçok oyuncu için bu şekilde performansa dayalı kontratlar hazırlayacağı öğrenildi.