Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Nur Çebi, merak edilen her soruyu cevapladı
13
AHMET NUR ÇEBİ'DEN AÇIKLAMALAR
Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulübün düzenlenen divan kurulu toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. İşte  o sözler...
12
LORIS KARIUS KONUSU

Karius davası devam ediyor. Çok büyük kaleciydi 2,5 milyon euro maaş alıyordu. Şimdi zavallı Ersin kardeşim onun aldığı paranın yüzde 10'unu bile almıyor. Bu adam, pandemi döneminde basıp gidiyor ve dava açıyor. Biz de hak etmediği konusunda mücadelemizi sürdürüyoruz.

11
MESUT BAKKAL'IN SÖZLERİ
"Mesut Bakkal'ın hayat hikayesini anlattığı kitapta Beşiktaş ve Galatasaray ile ilgili konular hakkında TFF'ye başvuru yaptık. Mesut Bakkal başvurumuzun sonucunu soruyorlar. TFF maalesef reddetti. Ancak mühim olan gönüllerde kayıtlara geçmiştir bu konu."
10
SORUNLARIMIZ AYNI
Kulüpler Birliği başkanlığımla ilgili çok şey söylendi. Beşiktaşlıyım ben. Beşiktaş Başkanı olarak bütün kulüplerin başkanı olmak benim için onurdur. Kulüplerin yüzde 90'ının baskısı oluşmuştur başkan olmam için. Beşiktaş'ın sorunlarıyla Kulüpler Birliği'nin sorunları bire bir aynı. Kopya.
9
AHMET AĞAOĞLU İLE GÖRÜŞMESİ
"Beşiktaş'ın önünü kesecekler" yorumu beni son derece rahatsız etmiştir. Ben de eğer böyle bir şey olursa taş üstünde taş bırakmam dedim. Bunu söylediğim için pişman değilim. Eğer kelimesi burada çok önemli ama insanlar bunu alıp kenara koyuyorlar. Dün Trabzonspor Başkanı, "Omuz üstünde baş bırakmam mı diyelim?" gibi bir cümle kurmuş. Muharebeden bahsetmiş. Alanya'da muharebeyi yapan ben değildim, sizdiniz başkan dedim. Bugün benim de mesaj vermek durumunda olduğum konuyu neden böyle dile getirdiniz dedim. O da ben böyle dile getirmek istemedim dedi. Herhalde bir yanlışlık olmuş."
8
YABANCI HAKEM KONUSU
Eski hakemlerimizle ilgili yapılan bir sürü yorumlar var. Bir hakem bize veriliyor, taraftarlarımız 5 sene önce bize böyle böyle yapmıştı diyor. Dolayısıyla eskiden hakemlik yapmış olanların bu büyük camialarla özellikle derbilerle ilgili ilişkileri olmuş ve camialarda yüz olarak kalmışlar. Bunlar kasıtlı olarak kullanıp, hakemler üzerinde bir baskı yaratıcı sonuca doğru getiriyor. Dedik ki en azından bu derbilerde geçmişte derbilere bulaşmamış, Türk futbolunda maç yönetmemiş kişileri getirirsek belki onlarla ilgili söylemler azalır. Burada mevcut hakemlerin maruz kaldıkları baskıyı azaltabilmek adına konuştuk. Alındı başka bir yere kondu.
7
ABDULLAH AVCI İLE GÖRÜŞTÜM
Abdullah Avcı hocamızla 1 sene önce yollarımızı ayırdık. Kendisi başka bir takımda devam ediyor. Ekonomik anlamda anlaşmazlığımız devam ediyor, konu UÇK'dadır. Geçen hafta kendisine görüşmek istediğimi, bu işi sulh yoluyla çözmek istediğimi belirttim.
6
YAN GELİR YATARIM DİYORLAR

Çok yüksek kontratları olan futbolcular bu konuda bir indirim yapmıyorlar. Birçoğu da kadro dışı bırakılmasına rağmen 'Ben paramı alırım, yan gelir yatarım' modundalar. Daha önce yapılan bu yüksek kontratların acısını çekiyoruz.

5
2 KEZ KOVID'E YAKALANDIM
Türkiye'de 2. kez kovid'e yakalanan nadir insanlardan biriyim. Her sabah 8'de geliyorum buraya. Bazı arkadaşları kulüpte hiç göremiyoruz. Mesela bir avukat var, "Başkanım kovid var" diyor. Bize yok mu?
4
ŞAMPİYON OLAMAZ DİYENLER NEREDE?
Şampiyonluğa gidiyoruz arkadaşlar. Sezon başında bu takımdan bir şey olmaz diyenler nerede şimdi? Aynı yerdeler, bu takım şampiyon olur diyorlar. Takdir etmeyin de fuzuli yere de eleştirmeyin kardeşim bizi akşama kadar.
3
BEN DE ÇOK YORULDUM
"Bir yorgunluk var. Ben de çok yoruldum. Sadece beni ayakta tutan, camianın benim yanımda olduklarını hissettirmeleri. Yöneticilerim de buna ihtiyaç duyuyorlar. Beşiktaş'ın bugün maçı var. İnşallah çocuklarımız bugün de galibiyet alacaklar."
2
ŞAMPİYON OLARAK GELELİM

"Sadece birlik beraberlik istiyorum. Sosyal medyada tartışacağınız konular Beşiktaş'a katkı vermek olsun. Hırpalamak, yalanlamak, başkalarını karalamak için olmasın. İnşallah mayıstaki genel kurulu şampiyon olmuş bir şekilde yaparız"

1
RAKİPLER ALGI YAPIYOR
"Başka Beşiktaşlılar yok, diğerleri bizim rakibimiz. Rakiplerimiz hakemler üzerinde yarattığı algıyı görüyoruz. Erol Kaynar'ın dün siteden yaptığı açıklamanın nahif ve Beşiktaş'a yakışır olduğunu düşünüyorum. Türk hakemleri hatalı maç yönetebilir ama kasıtlı olmayacaktır. Onlara güvenim sonsuzdur. Türk hakemlerine başarılar diliyorum. Onları yıpratacak olan söylemlerden kaçmak adına yabancı hakemlerin de yabana atılmaması gerektiğini düşünüyorum."