Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Nur Çebi'den Aboubakar açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Demir Grup Sivasspor maçında sakatlanan ve oyuna devam edemeyen Vincent Aboubakar'ın sözleşmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 
6
ÇEBİ'DEN ABOUBAKAR AÇIKLAMASI

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sivasspor karşısında ilk 11'de maça başlayan ve sakatlanınca oyuna devam edemeyen Vincent Aboubakar'ın geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Çebi'nin Aboubakar ile ilgili o sözleri...

5
"KONTRATINI BEN YAPTIM"

Aboubakar, son derece naif, kafasında art niyet olmayan futbolcularımızdan bir tanesi. Aboubakar'ın kontratını ben yaptım.

4
"GELECEK SENE DE BİZDE OLACAKTIR"

Camiamızın bana ne kadar güvendiğini biliyorum. Aboubakar futbolcumuzdur, gelecek sene de bizde olacaktır. Kontrat opsiyonu Beşiktaş'tadır.

3
"İSTEDİĞİMİZ TAKDİRDE BEŞİKTAŞ'TA OYNAYACAKTIR"

Beşiktaş, Aboubakar'dan bu sene alacağından fazlasını almıştır. Hakkı yendiyse bunu teslim edecek, vicdanlı birisiyim. Bizde hakkı çok, katkısı çok. Aboubakar, Beşiktaş istediği takdirde Beşiktaş'ta oynayacaktır. Aboubakar'ın oynamamak gibi bir teklifi olmamıştır. Külliyen yalandır.

2
"ABOUBAKARSIZ DA ŞAMPİYON OLURUZ"

Beşiktaş kocaman bir takımdır. Aboubakarlı veya Aboubakarsız takımımız bizi şampiyon yapmaya yeter. Aboubakarsız da şampiyon oluruz.

1
"HERKES HADDİNİ BİLSİN"

Futbolcularımız üstündeki algılardan kaçınmalarını rica ediyorum kişilerin. Tepkimiz çok sert olabilir, çok sert olabilir. Kimsenin anlamayacağı kadar sert olabilir. Beşiktaş şampiyonluğa giderken futbolcularımızla oyun oynamaktan uzak dursunlar. Herkes hadddini bilsin.