Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Çakar'dan Yeni Malatyaspor-Galatasaray yorumu!
8

AHMET ÇAKAR'DAN YORUMLAR

Ahmet Çakar, Galatasaray ile Yeni Malatyaspor'un 1-1 berabere kaldığı maçıta Beyaz TV'de değerlendirdi.
7

GALATASARAY'A İHANETTİR

Türk futbolunun gladyosunun başı Fatih Terim’miş. Şu son 3-4 günde bunu anladım, bu akşam tasdik ettim. Falcao’yu 90+’da oyuna almak Galatasaray’a ihanettir. Antrenör Levent Şahin, Fatih Terim’in iznini almadan tuvalete bile gidemez.
6

SUÇLU LEVENT DEĞİL

Bütün oyuncu değişikliklerinde sevk ve idare Fatih Terim’de. Bu benim şahsi fikrim. Sosyal medyada, Levent Şahin günah keçisi gibi… Suçlu Levent falan değil. Futbol gladyosu başkanları Fatih Terim’i tekrar koruma altına aldılar.

5

POZİSYON PENALTI DEĞİL

Andone’nin pozisyonu penaltı değil. O pozisyona penaltı diyenle futbol konuşmam. Bence penaltı değil
4

NEDEN KART VERMEDİ?

Bu akşam sahada cin olmadan şeytan çarpmaya kalkan bir hakem vardı. Bilerek ve isteyerek Marcao’ya sarı kart vermedi. Niye vermedi?
3

SÖZDE FAUL YAPMIŞ

Haftaya Fenerbahçe maçında Marcao oynasın diye hakem bu maçta sarı kart vermedi. Malatya’nın gol bulduğu pozisyonda sözde faulü Guilherme yapmış… O da yalan
2

AKLAMA OPERASYONU VAR

40 yıldır futbolun içindeyim. Medyada iki hareketten rahatsızım. Levent Şahin üzerinden Fatih Terim’i aklama operasyonu var.
1

BÖYLE PENALTI VERİLMEZ

Korner ve aut pozisyonlarında VAR’a gidilmiyor. Penaltı deniyor, faul yanlış verildi deniyor. Andone’nin pozisyonu vallahi de billahi de penaltı değil. Böyle penaltı verilmez