Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Çakar ve Sinan Engin'den değerlendirme!
10

ÇAKAR VE ENGİN'DEN DEĞERLENDİRME

Ahmet Çakar ve Sinan Engin, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol'da Galatasaray-Trabzonspor maçı sonrası yorumlarda bulundu.
9

G.SARAY'IN BAŞI SIKIŞINCA...

Bu gece maalesef tetikçi hakem demek zorundayım. Ne zaman Galatasaray’ın başı sıkışsa hakem Ümit Öztürk devreye giriyor. Hakem hakem olsaydı, Galatasaray ilk yarı 9 kişi kalırdı.
8

VAR KÜFÜRE KARIŞMAZ

VAR küfüre karışmaz. Nagatomo’nun ettiği küfürü VAR’da da görsen karışamazsın. Geçen hafta Erzurumspor-Rize maçında Özgür Yankaya’yı ve bu akşam Ümit Öztürk’ü gördükten sonra
7

24 SAAT İÇİNDE AYRILMALI

Türkiye Ligi, belli tetikçi hakemlerle dizayn ediliyor. Yusuf Namoğlu ağabey, 24 saat içerisinde görevinden ayrılman lazım. Bu noktaya senin hatalarınla geldik. Son iki aydaki hakem hataları masum değil
6

HANGİ MANTIKLA ATMADIN?

Diagne’nin ikinci sarı karttan atılmaması kasıttır. Bu yoruma açık değildir. Hangi mantıkla atmadın?  VAR bu sarı karta bakmaz. VAR denen uygulama penaltı ve kırmızı karta yönelik.
5

48 SAAT ÖNCE ATILDI

Yusuf Namoğlu, 48 saat önce Soldado ettiği küfürden dolayı Fenerbahçe 10 kişi kaldı. 48 saat sonra Nagatomo aynı küfürü iki defa etti. Neden atılmadı? İkisi de yabancı oyuncu. Bir hakem penaltıyı yanlış verebilir, küfürü duymayabilir ama Diagne’yi atmıyorsa kasıt vardır demektir.
4

GEÇEN SENE KIRILMA MAÇINDA...

Galatasaray Alanyaspor deplasmanında maça çıkıyor. Bir pozisyonda Muslera’nın yaptırdığı penaltı varken ofsayt diyor ve geçen sene bu maç şampiyonlukta kırılma maçı oluyor. Geçen sene Başakşehir, Beşiktaş ve Fenerbahçe ayağa kalktı.
3

LİG DİZAYN EDİLİYOR(SİNAN ENGİN)

Bu lig dizayn ediliyor. Galatasaray belli ki şampiyon olacak. Biz nasıl genç oyuncular yetiştireceğiz? Trabzonspor 6 tane genç futbolcu ile ezilmeden oynuyor. Ben, Fatih Terim'den hakemin rakip için verdiği kararların yanlışlığını vurgulamasını beklerdim.
2

TRABZON'UN HAKKI YENMİŞTİR

Trabzonspor'un Türk Telekom Stadyumu'nda hakkı yenmiştir. Galatasaray, Ümit Öztürk'ün kararlarıyla bugün kazanmıştır. Bu maç 10'a 10 oynansa maç farklı olurdu.

1

NASIL HATA YAPIYORSUNUZ?

Allah var, Galatasaray iyi takım. Bu bir gerçek. Diagne atılmayınca aklıma bu ligin dizayn edildiği geldi. Hakemlere de ayrı bir parantez açmak istiyorum. VAR sistemi ile nasıl hata yapıyorsunuz?