Sporx Extra Arama Logo

Aboubakar, Sergen Yalçın'dan özür diledi

Beşiktaş'ta oyundan alınırken verdiği agresif tepkilere açıklık getiren Vincent Aboubakar, Sergen Yalçın’dan özür diledi.
5
O GÖRÜNTÜ MORALLERİ BOZMUŞTU

Beşiktaş'ın zorlu geçen bir karşılaşma sonunda üç puan kazandığı Malatya deplasmanında tek bir görüntü moralleri bozmuştu. Vincent Aboubakar 85. dakikada oyundan çıkarılmasına rağmen söylenmiş ve taraftarların tepkisini toplamıştı.

4
"KEYFİ İSTEKLERİNE GÖRE HAMLE YAPAMAYIZ"

Sergen Yalçın bu konuyla ilgili sıcağı sıcağına yaptığı açıklamada "Bazen oyuncular bireysel düşündükleri için bu tür tepkileri gösterebiliyorlar. Ben bu şekilde düşünemem. Teknik direktörler olarak keyfî isteklerine göre hamle yapamayız. O an gidişata göre ne gerekiyorsa onu yaparım" demişti.

3
PİŞMAN OLDU

Yaptığı hareketlerden dolayı pişman olan Aboubakar, dönüş yolculuğunda Sergen Yalçın’ın yanına giderek pişmanlığını dile getirdi.

2
"ÖZÜR DİLERİM"

Yaptığı hareketlerin tamamen kazanma hırsından kaynaklandığını söyleyen Kamerunlu golcü, "O kadar hırslıydım ki, oyundan çıkarken 15-20 dakika daha olduğunu zannettim. Daha yapabileceğim çok şey olduğunu düşündüm. Hırsımdan dolayı yaptığım hareketlerden dolayı sizi üzdüysem özür dilerim" dedi.

1
"HIRSINI KORUMAYA DEVAM ET"

Sergen Hoca ise "Sen hırsını korumaya devam et. Birbirimiz anlıyoruz, problem yok" sözlerini kullandı. (Türkiye)