Arama Logo

Hem ortaya hem Muslera’ya alternatif

Galatasaray ocakta 2 takviye daha yapacak. 6 numarada umduğunu bulamayan sarı kırmızılılar, Gedson ve Elneny için bir hamle daha yapacak. Kale için ise hedef Göztepeli İrfan Can...
8
GALATASARAY'DA 2 TRANSFER KARARI

Galatasaray’da yaşanan değişim devre arası transfer döneminde de devam edecek. Sarı kırmızılılarda ocakta öncelikli olarak orta saha ve kaleye takviye yapılacak.

7
6 NUMARA TRANSFERİ

Assunçao’yu uygun maliyetle kiralayan ancak bu futbolcudan şu ana kadar istediği verimi alamayan G.Saray, 6 numara transferini devre arasında bitirecek.

6
GEDSON VE ELNENY...

Gedson Fernandes ve Elneny dışında ara transferde bu açığı kapatmak adına Galatasaray, alternatif oyuncu sayısını da bu süre zarfında artıracak.

5
MUSLERA'YA ALTERNATİF

Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Beşiktaş derbisinde de kaleyi yanlış zamanda terk edip hatalı goller yiyen Muslera’ya alternatif olacak yerli kaleci devre arası alınacak.

4
ESKİ GÜNLERİNİ ARATIYOR

Uzun seyahatlar sonrası 2. kaleci problemi nedeniyle idmansız şekilde maçlara çıkan Uruguaylı eski günlerini mumla aratıyor.

3
FATİH VE İSMAİL ADAY DEĞİL

Fatih Öztürk ve İsmail Çipe’nin formaya aday olamaması nedeniyle Muslera’yı dinlendirip forma rekabeti yaratacak bir isim kadroya katılacak.

2
1 NUMARALI ADAY iRFAN CAN

G.Saray’ın kale için 1 numaralı gözdesi İrfan Can Eğribayat. Sezon başında da girişimde bulunulan genç kalecide işi çözmek için yönetim kararlı şekilde masaya oturacak.

1
PARA ARTI TAKAS

Sarı kırmızılılar İrfan Can için Göztepe’yi para artı takas futbolcu teklifi ile ikna etmeye çalışacak.