(İY : 0-0)
MS
yenile
14 Ağustos 2022 Pazar 19:00
1. Lig
Chrobry Glogow
0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
1

Canlı: 0-1 | Chrobry Glogow - TS Podbeskidzie Bielsko-Biala canlı skor burada - Maç Özeti

Chrobry Glogow
Genel
İç saha
Dış saha

13.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

06.11.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

30.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.10.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

20.10.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

16.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71

08.10.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

03.10.22
IL
icon
Odra Opole

16.09.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

12.09.22
IL
icon
Resovia

13.11.22
IL
icon
Stal Rzeszow

06.11.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

16.10.22
IL
icon
GKS Tychy 71

03.10.22
IL
icon
Odra Opole

12.09.22
IL
icon
Resovia

26.08.22
IL
icon
Wisla Krakow

14.08.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

06.08.22
IL
icon
LKS Lodz

23.07.22
IL
icon
Ruch Chorzow

22.05.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

30.10.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

24.10.22
IL
icon
SKRA Czestochowa [D]

20.10.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

08.10.22
IL
icon
GKS Katowice [D]

16.09.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

03.09.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz [D]

30.08.22
CUP
icon
Stomil Olsztyn [D]

21.08.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

11.08.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

31.07.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
Genel
İç saha
Dış saha

12.11.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

05.11.22
IL
icon
Resovia [D]

29.10.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

22.10.22
IL
icon
Wisla Krakow [D]

15.10.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

08.10.22
IL
icon
Gornik Leczna

02.10.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

18.09.22
IL
icon
LKS Lodz

11.09.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

04.09.22
IL
icon
Ruch Chorzow

29.10.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

15.10.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

08.10.22
IL
icon
Gornik Leczna

18.09.22
IL
icon
LKS Lodz

04.09.22
IL
icon
Ruch Chorzow

20.08.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

10.08.22
IL
icon
SKRA Czestochowa

31.07.22
IL
icon
GKS Katowice

17.07.22
IL
icon
Arka Gdynia

13.05.22
IL
icon
Arka Gdynia

12.11.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

05.11.22
IL
icon
Resovia [D]

22.10.22
IL
icon
Wisla Krakow [D]

02.10.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

11.09.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

30.08.22
CUP
icon
Lechia Zielona Gora [D]

27.08.22
IL
icon
Stal Rzeszow [D]

14.08.22
IL
icon
Chrobry Glogow [D]

07.08.22
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

25.07.22
IL
icon
Odra Opole [D]




TÜMÜ