Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
22 Ocak 2023 Pazar 21:30
Lig:
Süper Lig
Stat:
Peristeri Stadium
Atromitos
1
Olympiakos
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Atromitos - Olympiakos canlı skor burada - Maç Özeti
Atromitos
Genel
İç saha
Dış saha
16.03.24
SL1
PAS Giannina
3-2
03.03.24
SL1
PAS Giannina [D]
1-1
28.02.24
SL1
Lamia
3-1
24.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
0-0
17.02.24
SL1
Aris
0-2
10.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-0
04.02.24
SL1
PAOK
0-2
31.01.24
CUP
Panathinaikos
0-2
28.01.24
SL1
Asteras T. [D]
3-1
24.01.24
CUP
Panathinaikos [D]
1-2
16.03.24
SL1
PAS Giannina
3-2
28.02.24
SL1
Lamia
3-1
17.02.24
SL1
Aris
0-2
04.02.24
SL1
PAOK
0-2
31.01.24
CUP
Panathinaikos
0-2
21.01.24
SL1
AEK Athens
0-5
16.01.24
CUP
AE Larissa
4-0
13.01.24
SL1
OFI Crete
1-1
04.01.24
SL1
Kifisia FC
3-0
21.12.23
SL1
Olympiakos
0-0
03.03.24
SL1
PAS Giannina [D]
1-1
24.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
0-0
10.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-0
28.01.24
SL1
Asteras T. [D]
3-1
24.01.24
CUP
Panathinaikos [D]
1-2
07.01.24
SL1
NFC Volos [D]
1-2
06.12.23
CUP
AE Larissa [D]
1-1
26.11.23
SL1
Lamia [D]
3-3
22.11.23
CUP
Giouchtas FC [D]
0-1
05.11.23
SL1
Aris [D]
1-3
Olympiakos
Genel
İç saha
Dış saha
14.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
1-6
10.03.24
SL1
Panathinaikos
1-3
07.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-4
03.03.24
SL1
NFC Volos
3-0
28.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-2
25.02.24
SL1
Asteras T.
2-1
22.02.24
UEC
Ferencvaros [D]
0-1
18.02.24
SL1
PAOK [D]
1-4
15.02.24
UEC
Ferencvaros
1-0
10.02.24
SL1
OFI Crete
4-0
10.03.24
SL1
Panathinaikos
1-3
07.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-4
03.03.24
SL1
NFC Volos
3-0
25.02.24
SL1
Asteras T.
2-1
15.02.24
UEC
Ferencvaros
1-0
10.02.24
SL1
OFI Crete
4-0
28.01.24
SL1
PAS Giannina
3-1
17.01.24
CUP
Panathinaikos
6-7
07.01.24
SL1
AEK Athens
1-2
14.12.23
UEL
TSC Backa Topola
5-2
14.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
1-6
28.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-2
22.02.24
UEC
Ferencvaros [D]
0-1
18.02.24
SL1
PAOK [D]
1-4
04.02.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-0
21.01.24
SL1
Aris [D]
1-2
14.01.24
SL1
Kifisia FC [D]
2-3
10.01.24
CUP
Panathinaikos [D]
1-1
03.01.24
SL1
Lamia [D]
1-0
21.12.23
SL1
Atromitos [D]
0-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.