Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
05 Ağustos 2022 Cuma 19:00
Lig:
1. Lig
Arka Gdynia
1
Sandecja Nowy Sacz
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sacz arasındaki maçlar - 05 Ağustos 2022 Cuma 19:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Arka Gdynia
Genel
İç saha
Dış saha
17.03.24
IL
Odra Opole
2-2
08.03.24
IL
Wisla Krakow
1-1
01.03.24
IL
GKS Tychy [D]
0-1
25.02.24
IL
Stal Rzeszow
5-1
17.02.24
IL
Polonia Warszawa [D]
0-3
16.12.23
IL
Gornik Leczna
0-0
11.12.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-1
07.12.23
CUP
Lech Poznan
0-1
02.12.23
IL
GKS Katowice [D]
1-1
24.11.23
IL
Lechia Gdansk
1-0
17.03.24
IL
Odra Opole
2-2
08.03.24
IL
Wisla Krakow
1-1
25.02.24
IL
Stal Rzeszow
5-1
16.12.23
IL
Gornik Leczna
0-0
07.12.23
CUP
Lech Poznan
0-1
24.11.23
IL
Lechia Gdansk
1-0
04.11.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
1-0
23.10.23
IL
Znicz Pruszkow
2-0
29.09.23
IL
Motor Lublin
2-0
17.09.23
IL
Miedz Legnica
2-1
01.03.24
IL
GKS Tychy [D]
0-1
17.02.24
IL
Polonia Warszawa [D]
0-3
11.12.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
2-1
02.12.23
IL
GKS Katowice [D]
1-1
12.11.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-3
08.11.23
CUP
Polonia Bytom [D]
1-3
29.10.23
IL
Resovia [D]
1-2
07.10.23
IL
Wisla Plock [D]
0-3
26.09.23
CUP
Miedz Legnica [D]
0-2
23.09.23
IL
Chrobry Glogow [D]
1-0
Sandecja Nowy Sacz
Genel
İç saha
Dış saha
09.08.23
CUP
Garbarnia
1-2
03.06.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
26.05.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-3
20.05.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
3-0
14.05.23
IL
LKS Lodz
1-0
05.05.23
IL
Chojniczanka Chojnice [D]
2-0
30.04.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
24.04.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-0
17.04.23
IL
Puszcza Niepolomice
2-3
06.04.23
IL
Chrobry Glogow [D]
0-0
09.08.23
CUP
Garbarnia
1-2
26.05.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-3
14.05.23
IL
LKS Lodz
1-0
30.04.23
IL
Ruch Chorzow
0-1
17.04.23
IL
Puszcza Niepolomice
2-3
31.03.23
IL
SKRA Czestochowa
1-2
11.03.23
IL
GKS Katowice
1-1
06.03.23
IL
Odra Opole
0-2
26.02.23
IL
Arka Gdynia
0-3
20.02.23
IL
Resovia
1-1
03.06.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
1-1
20.05.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
3-0
05.05.23
IL
Chojniczanka Chojnice [D]
2-0
24.04.23
IL
Stal Rzeszow [D]
3-0
06.04.23
IL
Chrobry Glogow [D]
0-0
19.03.23
IL
GKS Tychy [D]
2-3
29.10.22
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
2-0
14.10.22
IL
LKS Lodz [D]
1-0
02.10.22
IL
Ruch Chorzow [D]
2-1
11.09.22
IL
Puszcza Niepolomice [D]
5-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.