İSMAİL YÜKSEK İÇİN SOMUT ADIM
Avrupa devleri; Jorge Jesus’un gelişinden sonra Fenerbahçe orta sahasının değişmez isimleri arasına giren İsmail Yüksek’i takibe aldı. Transfer piyasasında Arda Güler’in hangi büyük kulübe gideceği konuşulurken, en somut adım İsmail için geldi.
INTER İSTİYOR
Inter scoutlarının uzun süredir takip ettiği İsmail Yüksek için bir rapor hazırladığı, teknik direktör Simone Inzaghi’nin de genç oyuncunun alınması konusunda yönetime talepte bulunduğu öğrenildi.
10 MİLYON EURO...
Aracılar vasıtasıyla nabız yoklayan İtalyan devi, ara transfer döneminde Fenerbahçe Kulübü’nün kapısını çalmaya hazırlanıyor. Inter’in bu transfer için ilk etapta önereceği rakam bile belli: 10 milyon euro.
BEKLENTİ DAHA YÜKSEK
Fenerbahçe’nin ise 2025 yılı Haziran ayına kadar kontratı bulunan İsmail Yüksek için daha yüksek bir rakam talep etmesi bekleniyor.
INTER'İN TRANSFERE İHTİYACI VAR
Juventus’un 9 yıl süren şampiyonluk ambargosunu 2020-2021 sezonunda kıran Inter, geçtiğimiz sezon ise şampiyonluğu ezeli rakibi Milan’a kaptırmıştı. Bu sezon geride kalan 15 haftada lider Napoli’nin 11 puan gerisinde 5. sırada bulunan Inter’in devre arasında çok sayıda transfer yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.