Sporx Extra Arama Logo

Zeynep Demirel'den eşine destek
39

ZEYNEP DEMİREL'DEN EŞİNE DESTEK

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, kadro dışı kalan eşine destek oldu. 
38

"SENİ EN İYİ TANIYAN BENİM"

Zeynep Demirel: "Bak 8 yılı devirmişiz birlikte... Ve ben seni şu son bir haftada sevdiğim kadar hiç sevmemişim meğer. Konuşacak çok şey var... belki gelir zamanı belki gelmez. ama bil ki seni en iyi tanıyan benim, neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim."
37

Zeynep Demirel'den samimi itiraflar

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, verdiği röportajda da samimi sözler kullanmıştı.
36

''GÖZ ÖNÜNDE OLMAK İSTEMİYORUM''

Göz önünde çok görünmüyor, çok anlatmıyorsunuz. Sondan başlarsak, yıllar sonra bir YouTube kanalıyla kendinizi gösterdiniz, neden? 

Kızımız Yade'yle kendim ilgilenmek, karakterine kendim şekil vermek istedim. Yade'nin doğduğu yıl üniversiteye girdim. Bilgi Üniversitesi Sinema-TV Bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. Bu süreçte, televizyon programı, dizi teklifleri geldi. Ancak kabul etmedim. O nedenle göz önünde değilim. Olmayı çok da tercih etmiyorum. Çünkü, özgürlüğüme çok düşkünüm. Bu zaman diliminde sosyal hayattan çok geri kaldığım da oldu. E, davetleri de sevmem. O yüzden de insanlar, geri planda kaldığımı düşündü. Ama bu benim kendi tercihimdi.
35

''BABAYA AŞIK''

Özgürlük konusuna geleceğiz ama kızınız Yade'nin bir bakıcısı yok mu?

Biraz takık bir tipim. Volkan da öyle. Sağ olsun, annem de ara ara gelip gidiyor. Belki ikinci çocuktan sonra bakıcı desteği olabilir. Volkan'ın hakkını yiyemem, çok ilgili bir baba. Yade, kampları nedeniyle yokluğuna alışkın ama babaya âşık. Volkan'ı parmağında oynatıyor. Yaptıramayacağım şeyleri Yade iki dakikada Volkan'a yaptırabiliyor. Yade, bana da çok düşkün ama diğer yandan rakip gibi görüyor beni. Elbise ya da etek giydiğim zaman bana da elbise ya da etek giydir diyor. Hayatımda en fazla gururlandığım şey, anne olmak. Yade'nin doğumuyla evliliğimiz daha anlamlı oldu. Gerçekten bir aile olduğumuzu Yade'yle hissettim.
34

''VOLKAN'IN İŞİ NEDENİYLE...''

YouTube kanalınızla "Kızım artık büyüdü, bir şeyler mi yapayım" dediniz?

Evet, "Artık bir yerden başlayalım" dedim. İnsanlar beni çok tanımıyor. Türkiye'ye geldiğimde bir adaptasyon sürecim oldu. Avrupa'nın kural ve düzeninden sonra İstanbul'daki kaos ortamında epey bocaladım. Artı, Volkan'ın işi nedeniyle bazı önyargılarım da vardı.
33

''FUTBOLCULARA KARŞI ÖNYARGI VARDI''

Futbolculara karşı bir önyargınız mı vardı?

Bu önyargı, aslında herkesinki kadardı. Volkan'la tanışmadan önce futbolla ilgilenen bir insan değildim. İnsanların futbolculara, birlikteliklerine karşı bir yargıları, baskıları vardı.
32

KANAL PROJESİ

Kanal projenize dönersek hedefiniz nedir?

Yola çıkışımız, İstanbul'da uygun alışveriş yapılacak yerleri tanıtmak, anlatmaktı. Ama takipçilerin isteklerini de dikkate alıyoruz. Nasıl yaşıyor, neler yapıyorsam onları gösteriyorum. Şu an dört videomuz, 8 bin abonemiz var. Kadınlar, nasıl makyaj yaptığımı, nasıl beslendiğimi, ne kadar spor yaptığımı, nereden alışveriş yaptığımı merak ediyor. Kanalımızda 'kendin yap' bölümümüz var. Spor bölümümüz olacak. Kadını ilgilendiren her konuya yer vererek, sadece üst düzey kesime değil herkese hitap edeceğiz.
31

''VOLKAN'I İKNA ETMEK...''

Sadece kadınlar mı talepte bulunuyor? Volkan Bey'in katılımı söz konusu olacak mı?

Taraftarların da istekleri oluyor. Mesela Volkan'la nasıl tanıştığımız merak ediliyor. Volkan da ilerleyen zamanda işin içine girebilir. Ama onu ikna etmek kolay olmayabilir.
30

''TELEFONUMU İSTEDİ''

Siz Belçika'da, Volkan Bey burada... Nasıl tanıştınız? Güzellikkraliçesi olunca mı görmüş sizi?

Tatillerde Türkiye'ye gelirdim. Yine İstanbul'da ablama gelmiştim. Yakın bir kız arkadaşımın doğum günü için toplanmıştık. Arkadaşımın erkek arkadaşı da, Volkan'ın okul arkadaşıymış. Volkan davetli olmadığı halde tesadüfen o mekandaymış. Burada beni gördü. Sonra telefonumu istedi. Böyle başladık.
29

''HEMEN İKNA OLDUM''

Hemen ikna etti mi sizi?

Sporcu, yakışıklı, fiziği düzgün... Futbolcu önyargısı olunca nedir, ne değildir diye bir senelik tanıma süreci oldu. Belçika'ya döndüm ama görüşmeye devam ettik. Sonra çıkmaya başladık. Volkan'dan sonra futbolcu önyargısının ne kadar yanlış olduğunu gördüm. Aynı algılar, futbolcu eşleri için de geçerli oluyor. Senin önyargılı baktığın insanların yerinde bu kez sen oluyorsun.
28

''VOLKAN SAHA DIŞINDA...''

Volkan Demirel'i sahada, agresif, sinirli görüyoruz. Saha dışında da böyle midir?

Bilimselliği kanıtlanmış bir görüş var, duygularını çok saklayamayan insanlar aslında iyi insanlardır. Çok doğru. Volkan oynayan, rol yapabilen biri değil, olduğu gibi. Gözlemliyorum rol yapanı, tabiri caizse tribünlere oynayan tipleri daha çok seviyoruz. Olduğu gibi yaşayanları pek kabullenemiyoruz. Galiba Volkan'ın durumu da böyle. Aslında çift olarak böyleyiz. İkimiz de aniden parlayabiliriz.
27

''BENİM İÇİN VERİMLİ BİR DÖNEMDİ''

Boş durmamış, kendinize yatırım yapmışsınız.

Çok genç yaşta, çok farklı ortama (Belçika güzelliği) girdiğim için eğitim ve kişisel gelişimimi tamamlayamamıştım. Yarım kalan lise eğitimimi burada tamamladım. Üniversitenin dışında fotoğraf kursuna gittim. Benim için verimli bir dönemdi.
26

''EŞİMİN GÖLGESİNDE DEĞİLİM''

Eşinizin gölgesinde kaldığınızı düşünüyor musunuz?

Düşünmüyorum çünkü, ünlü bir insanın eşi olduğunuz zaman onunla anılırsınız. Dünyada da böyle. Mesela Tom Cruise'la Katie Holmes bir zamanlar evliydi. Holmes'un adı, Tom Cruise'un eski karısı olarak geçiyor. Bu durumdan çok rahatsız değilim ama çok da bayılmıyorum.
25

''BELÇİKA GÜZELLİĞİ...''

Evlendiğinizde sizi Belçika güzeli olarak biliyorduk...

Aksine, Volkan'la tanıştıktan sonra güzellik yarışmasına katıldım. 2008'de Volkan'la çıkmaya başladım. Volkan katılmamı çok gerekli bulmuyordu. Ama istediğim için flört aşamasında olduğumuz için sözünü çok geçiremedi bence (gülüyor). Volkan'la çıkmamızdan bir yıl sonra Belçika Güzeli seçildim.
24

''TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETTİM''

Belçika güzeli olduktan sonra hayatınız nasıl değişti?

O zaman lise son sınıftaydım. O dönem okulu bırakmak zorunda kaldım. Çünkü, kraliçe seçilmeniz halinde bir yıllık sözleşme imzalıyorsunuz. O bir yıl süresince, yarışmayı düzenleyenlerin programına uymak zorundasınız. Çok yorulmuştum. Başbakanla, kralla aynı ortamlarda bulundum. Bir Türk olarak benim için çok gurur vericiydi. Aslında Türkiye'yi temsil ettim
23

''VOLKAN KISKANÇ BİR EŞ''

Volkan Demirel kıskanç bir eş mi?

Evet. Yeri geldiği zaman tabii ki de kıskanır. Geçmişte bir mekanda şişe kırmasının benim yüzümden olduğu yazılıp çizilmişti. Asla benimle ilgili değildi. İstediğim bir şey olursa tabii ki destekler. "Belçika güzeli, evlendi, geri çekildi" ya da bir şey olduğu zaman, "Acaba Volkan mı izin vermiyor veya geri planda tutuyor" algısının farkındayım. Bir de çok insan tanımaktan da çok hoşlanmıyorum. Geniş çevrem de yok. Karakter, samimiyete göre arkadaşlık yaparım. 
22

''KÜFÜRÜ KABULLENEMEM''

Gelelim futbolcu eşi olmaya. Zor mu?

Her işin bir zorluğu var. En kötüsü, küfür. İlk zamanlar, "Beni tanımıyorlar, niye böyle konuşuyorlar" diyerek kafama çok takıyor, üzülüyordum. Futbolcuya, ailesine, bir eş olarak yıllardır alıştım ama bir anne olarak kızıma hakaret edilmesine alışmam ve hiçbir zaman kabullenmem. Çocuklara küfür ediliyorsa, burada bir sıkıntı var demektir. Aklım almıyor bu insanları. Dünyadaki hiçbir şey, bir amaç, tanımadığın bir kadına, küçücük bir çocuğa küfür edebilecek ölçüde olamaz. Bir de, her şeyde olduğu gibi 'futbolcu eşi' gibi genellemelerine de karşıyım.