Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Yaşasın yeni kral: Dimitris Itoudis
5
ITOUDIS İLE ESKİ GÜNLERE DÖNÜŞ

Fenerbahçe Beko bu sezon Dimitris Itoudis ile 15 resmi maçta 14 galibiyet alarak müthiş bir performansa imza attı.  EuroLeague'de de Emporio Armani Milan karşısına, pazar de ligde Galatasaray deplasmanına çıkacak olan Fenerbahçe yakaladığı yüksek moralle 2 maçı da kazanarak 2 kulvarda da zirve mücadelesine kayıpsız devam etmek istiyor. 

4
TRİBÜNLER YİNE DOLUYOR

Zeljko Obradovic gibi bir efsanenin ardından Kokoskov ve Djordevic denemelerinde aradığı havayı yakalayamayan Fenerbahçe Beko, Itoudis'le seri galibiyetler alarak yeniden eski günlerine dönme sinyali verirken, taraftarların ilgisinin yeniden parkeye dönmesini de sağladı. Fenerbahçe ligde 6'da 6 yaparken, EuroLeague'de ise oynadığı 9 karşılaşmanın 8'ni kazanmayı başardı.

 
3
KOÇ TAKIMI KURULDU

Oluşturduğu düşük bütçeli takımla 'EuroCup kadrosu kuruldu' şeklinde eleştiriler alarak yola çıkan Yunan çalıştırıcı, tamamını kendi seçip aldırdığı ekiple bir koç takımı yaratmayı başardı. Son düdüğe kadar cansiparane oynayan, mücadele eden, hırslı, inanan ve yüksek arkadaşlık havasıyla bir araya gelen yeni takım bu ivmeyi kaybetmemek için özveriyle çalışıyor

2
OBRADOVIC'İ HATIRLATTI
Dimtiris Itoudis'in performansı, Fenerbahçe'nin efsane koçu Zeljko Obradovic ile yaşanan gösterişli günleri yeniden hatırlattı. Zeljko Obradovic yönetimindeki Fenerbahçe, tarihinde ilk kez Euroleague şampiyoluğu yaşamıştı.
1
EUROLEAGUE'DE LİDER
Yıldızlar topluluğu kadronun Obradovic ile yaşattığı unutulmaz başarıları yarı bütçeyle yakalama hedefiyle yola çıkan Itoudis'in takımının şimdilik bu hedefe hızla ilerlemesi camiayı yeniden umutlandırdı. Öyle ki sarı lacivertliler hem Avrupa'yı hem de Türkiye Ligi'ni domine ediyor. Fenerbahçe, EuroLeague'de zirvede yer alırken Süper Lig'de de 1 maçı eksik 2. basamakta.