Sporx Extra Arama Logo

Yağmur Taktaş'tan Emre Mor itirafı; "Evine davet etti..."
34
TELEVİZYON PROGRAMINDA KONUŞTU
Galatasaray'ın genç yıldızı Emre Mor ile ilgili iddialarda bulunup, sosyal medya yazışmalarını yayınlayan Yağmur Taktaş, bu kez de katıldığı TV programında çok konuşulacak sözler sarfetti.
33
İŞTE O SÖZLER

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan, Yağmur Taktaş, Emre Mor'un kendisini evine davet ettiğini ileri sürüp, sonrasında yaşananları tek tek anlattı. İşte o sözler...

32
"İLK MESAJI EMRE ATTI!"
"Emre Mor iyi bir futbolcu 2 milyon takipçisi var. Bana ilk mesajı o attı, daha önce de konuştuğumuzu söyledi ama ben onları hatırlamıyorum. Emre ile bir araya geldim."
31
"EVİNDE GÖRÜŞME TEKLİF ETTİ!"
"Bana ilk önce evinde görüşme teklif etti. Ben de ‘hayır Bebek’teyim Bebek’e gelebilirsin orada tanışabiliriz’ dedim. O gün buluşmadık ama daha sonra bir araya geldik."
30
"MESAJLARA DEVAM ETTİ, GÖRÜŞMEDİM"
"Emre benden yaşça küçük. Ben küçük erkeklerden hoşlanmıyorum, benim tarzım değil. Ben 23 yaşındayım bana bir şeyler öğretebilecek insanlarla görüşmeyi seviyorum. Daha sonra bana mesajlar atmaya devam etti. Ben görüşmedim."
29
"İSTESEM GÖRÜŞÜRÜM!"
"Emre ile şu an görüşmek istesem zaten görüşürüm. Aramızda bir iletişim kopukluğu oldu. Şu an bu olaylar olmasına rağmen ben görüşmek istesem Emre yine benimle görüşmek ister."
28
27
26
25
24
23
22
21
20
19
18
17