Sporx Extra Arama Logo

Yağmur, Sabri Sarıoğlu'na sahip çıktı!

Eşinin futbol hayatıyla ilgili yapılan espriler hakkında konuşan Yağmur Sarıoğlu, "Sabri bunları hiç umursamadı. Zaten bunu yapanlar sonra Sabri'ye ulaşarak helallik istedi" diyerek eşine sahip çıktı.
14

YAĞMUR, SABRİ SARIOĞLU'NA SAHİP ÇIKTI

Galatasaray'ın eski futbolcusu Sabri Sarıoğlu'na, eşi Yağmur Sarıoğlu sahip çıktı. Eşinin futbol hayatıyla ilgili yapılan espriler hakkında konuşan Yağmur Sarıoğlu, "Sabri bunları hiç umursamadı. Zaten bunu yapanlar sonra Sabri'ye ulaşarak helallik istedi" diyerek eşine sahip çıktı. Yağmur Sarıoğlu, bir süredir çiftin hakkında çıkan boşanma iddialarına da yanıt verdi.

13

"HELALLİK İSTEDİLER"

Eşinin futbol hayatıyla ilgili yapılan espriler hakkında konuşan Yağmur Sarıoğlu, "Sabri bunları hiç umursamadı. Zaten bunu yapanlar sonra Sabri'ye ulaşarak helallik istedi. Sabri yüce gönüllüdür, kimseye dava açmadı, 'Herkesin canı sağ olsun' deyip geçti" dedi.

12

"BİRBİRİMİZİ SEVİYORUZ"

Yağmur Hanım, eşiyle boşanma dedikodularını da yalanladı: "Sosyal medya hesabımı kapatınca 'Boşanıyorlar' diye haberler çıktı. Bu yüzden hesabı açmak zorunda kaldım. Biz boşanmadık, birbirimizi seviyoruz."

11

SABRİ VE YAĞMUR, BU KEZ ŞAŞIRTTI

Futbolcu Sabri Sarıoğlu ile pilot eşi Yağmur Sarıoğlu lüks otomobillere olan meraklarıyla tanınıyor.

10

LAMBORGHINI, FERRARI, ROVER...

Bugüne dek 3 milyon liralık Lamborghini, 3.5 milyon TL’lik Ferrari, 1 milyon 200 bin liralık Mercedes cip, 500 bin liralık Range Rover ve 600 bin liralık BMW otomobille görüntülendiler.

9

EĞLENMEYE ÇIKTILAR

Çift, önceki akşam Harbiye'deki kulüp Klein'da eğlendi. (Posta)

8

ARAÇLARI YİNE ÇOK ŞAŞIRTTI

Çıkışta 100 bin TL değerindeki 2018 model Volkswagen Polo marka araçlarına bindiler.

7

SABRİ'DEN CEVAP YOK!

Sabri Sarıoğlu ''Diğer lüks araçlarınıza ne oldu?'' sorusuna cevap vermedi.

6

BİR ZAMANLAR...

Bu arada bir dönem koleksiyonunda Lamborghini'nin yanı sıra Ferrari, Bentley, Mercedes ve Range Rover marka araçları olan Sabri Sarıoğlu, sık sık da eşine yaptığı pahalı jestlerle adından söz ettiriyordu.
5

4

3

2

1