Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Wanda Nara'nın Türkiye'ye gelmeden önceki istekleri
7
WANDA NARA'NIN ÖZEL TALEPLERİ
Galatasaray'ın yeni forveti Mauro Icardi'nin eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara'nın Türkiye'ye gelmeden önce sarı kırmızılı kulüpten bir dizi talepleri olduğu ortaya çıktı.
6
PROGRAMDA ANLATILDI
Arjantin'de yayın yapan America TV'deki LAM isimli programda Nara'nın Türkiye'ye geliş sürecinde yaşadıkları masaya yatırıldı.
5
WANDA'YI İKNA TURLARI

Programda Mauro Icardi'nin yanı sıra eşi ve menajeri olan Wanda Nara'nın da Türkiye'ye ve Galatasaray'a gelmek için ikna edilme süreci yaşadığı ve sarı kırmızılı yetkililerin Nara'nın isteklerini de karşıladıktan sonra transferin gerçekleştiği belirtildi.

4
İŞTE NARA'NIN ÖZEL TALEPLERİ
Nara'nın Türkiye'ye gelmeden önce Galatasaray yetkililerinden özel aşçı, 5 çocukları için okul, Aralık ayına kadar otel odası, ailece yaşayacakları ev, özel güvenlik ve 24 saat şoförlü araç talebi olduğu kaydedildi.
3
SIK SIK ÜLKESİNE UÇACAK
Öte yandan Wanda Nara'nın mesleki çalışmalarını sürdürmek için İstanbul - Buenos Aires arasında sık sık mekik dokuyacağı bilgisi de programda yer aldı.
2
KARDEŞİ DE KONUŞMUŞTU
Bilindiği gibi geçtiğimiz gün Wanda Nara'nın kardeşi Zaira Nara da, Icardi'nin transfer sürecinde yaşananları anlatmıştı.
1
"BİR NEVİ MEYDAN OKUMA"
Zaira Nara, kardeşi Wanda'nın Türkiye'ye gelme aşamasında çok düşündüğünü belirterek, "Wanda ile birlikte bütün hafta Miami'de vakit geçirdik ve Türkiye'ye gidişi hakkında uzun uzun konuştuk. Çocuklarınız varken ve okul, hastane ve dil problemi yaşayacağınız bir ülkeye gitmek kolay bir karar değil. Bir nevi meydan okuma diyebilirim" sözlerini kullanmıştı.