Arama Logo

Uğur Meleke'den TFF'ye derbi çağrısı!
5
DERBİ İÇİN TFF'YE ÖNERİ

Uğur Meleke, Hürriyet'te Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin değerlendirdi. Meleke, derbi için TFF'ye bir öneride bulundu. İşte o sözler...

DERBİ İÇİN TFF'YE ÖNERİ
4
"37. HAFTA BİLİNÇLİ"

"TFF, fikstürü çekerken derbi haftalarını manuel olarak önden ayarlıyor. Yani iki sezondur Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin 37. hafta oynanması tesadüf değil. Bilinçli... Heyecanı artırmak, maçın daha da devleşmesini sağlamak gibi hedefleri var belli ki. Ancak ilk yarıdaki derbide hiçbir futbol oynanmadı, bu maçta da manasız gerilimler vardı sahada."

\
3
"EN UYGUN 5. HAFTA"

"Benim TFF’ye önerim şu: Yeni sezonda Galatasaray-Fenerbahçe derbisini 37’nci haftaya koymaktan vazgeçin. Bence bu derbi için en uygun yer 5’inci hafta."

\
2
"37. HAFTAYA KOYMAYIN"

"Transfer sezonunun sonu, ilk milli maçların dönüşü. Benim fikrim elbette fikstürün tamamen özgür bırakılması yönünde... Ancak illa derbi tarihlerini manuel ayarlayacaksanız, lütfen yeni sezonda 37’nci haftaya koymayın bu maçı."

\
1
"DAHA FAZLASINI VEREBİLİR"

"Türkiye’nin en iyi iki takımı 180 dakika futbol oynadı, toplam yalnızca 1 isabetli şut izledik iki maçta. Bence daha fazlasını verebilir bu iki iyi takım."

\