Sporx Extra Arama Logo

Turgay Demir: "Beşiktaş'a galibiyet yetmez, averaj şart!"

Spor yazarlarından Turgay Demir, Beşiktaş'ın Karagümrük'e 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.
7
TURGAY DEMİR YAZDI

Spor yazarlarından Turgay Demir, Beşitkaş'ın Karagümrük'e 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi. Demir'in yazısının tamamını okumak için 12 Mayıs 2021 tarihli Fotomaç gazetesini satın alabilirsiniz.

6
F.BAHÇE DİYORDUK, G.SARAY YAKALADI

Beşiktaş mağlup olunca arkasından Fenerbahçe yakalar diyorduk öyle olmadı Kartal, Aslan'a yakalandı…

5
PANİK YAPARSANIZ KOLAYI ZORLAŞTIRIRSINIZ

Elbette herkes birbirinden haber alıyor ve kulaklara fısıldanıyor; F.Bahçe mağlup, G.Saray galip, haydi biraz gayret… Diğer sahalarda da durum tam tersi… Böyle bir günde soğukkanlı olmak ve yapabileceğinin en iyisini yapmak şart… Aksi halde panikatak gibi davranırsanız kolayı zorlaştırırsınız… Beşiktaşlı futbolcuların hali biraz böyleydi…

4
BU KEZ YAPAMADILAR

Santrfor eksikliğinde bir kahraman çıkarmanız gerekir, önceki haftalarda bu görevi başarıyla üstlenen Larin dün aynı şeyi yapamadı… Arkadan gelen Josef, Mensah ve diğerleri de büyük ve değerli bir adım atmayı başaramadılar…

3
KAZANSA ŞAMPİYONLUK GARANTİ GİBİYDİ

Beşiktaş maçı kazanmış olsa çok büyük ihtimalle şampiyonluk garanti gibi olacaktı… Şimdi işler sarpa sardı.

2
BİR İNSANDA ANCAK BU KADAR ŞANS OLUR

En gerideki Galatasaray hayal bile edemeyeceği bir hafta yaşadı ve iki rakibi kaybederken kazandı… Terim böyle bir şansı Milli Takım'da yaşamıştı… Bir insanda ancak bu kadar şans olur. Ne diyelim, şansı bol olsun.

1
BEŞİKTAŞ'A GALİBİYET YETMEZ

Şimdi Beşiktaş'a düşen önümüzdeki hafta, bunca emek verdiği şampiyonluğu kazanmaktır… G.Saray averaj konusunda iyidir, önümüzdeki hafta Malatya maçında aradaki iki gollük farkı kapatabilirler. Yani Beşiktaş'a, Göztepe karşısında galibiyet yetmez. Benden söylemesi.