Arama Logo

Süper Lig'de ilk 5 haftanın en iyisi
7
SÜPER LİG'DE 5 HAFTANIN EN İYİSİ

Sabah spor yazarları, Süper Lig'de geride kalan 5 haftanın en iyi takımlarını açıkladı. Yazının tamamını okumak için Sabah gazetesini satın alabilirsiniz.

6
"EN İYİLER EN ÜSTTE"

GÜRCAN BİLGİÇ: En iyiler zaten en üstte. Hem Trabzonspor hem Beşiktaş çok doğru bir transfer politikası izleyerek eksiklerini planlı şekilde giderdiler. Bunun sonucunu da sahada görüyorlar. Çözüm üreten oyuncuları var, onları destekleyen bir sistem oluşturdular.

5
"BÜYÜK TAKIM REFLEKSİ"

GÜRCAN BİLGİÇ: Beşiktaş'ın 2-0'dan dönüşü, bir 'büyük takım' refleksidir. Oyuncu kalitesiyle direkt sonuca müdahale ettiler.

4
"İNATÇI VE VAZGEÇMİYORLAR"


GÜRCAN BİLGİÇ: Trabzonspor da inatçı ve vazgeçmeyen bir takım oldu. Sonraki haftalarda ikisinin birbirini kollamasını izleyeceğiz.

3
"BU LİGİN EN İYİSİ TRABZONSPOR"

LEVENT TÜZEMEN: Bu ligin en iyi takımı Trabzonspor. Oyuncu grubu birbiriyle iyi anlaşıyor. Herkes taşın altına elini koyuyor, Abdullah Avcı da yıldızlarla dolu grubu başarıyla yönetiyor.

2
"BEŞİKTAŞ AÇIK ARA İYİ"

ALİ GÜLTİKEN: Beşiktaş, açık ara ligin en iyi takımı. Geçen sezonun şampiyonu, zaten çok güçlü bir oyunu vardı. Şimdi üzerine Batshuayi, Pjanic ve Alex gibi üç ekstra oyuncu katıldı. Gücünü daha da perçinledi. Her türlü hamle şansı var. Ve şu anda durdurulması zor bir ekip. Trabzonspor'u da elbette buna ilave edebiliriz. Ama Beşiktaş farkını koruyor.

1
"TRABZONSPOR'UN AVANTAJI VAR"

ÖMER ÜRÜNDÜL: Geride bıraktığımız haftanın en iyi takımı Alanyaspor'du. Galatasaray'ı taraftarının önünde yenmek her şeyi açıklıyor. Şampiyon adaylarına baktığımızda da Trabzonspor çok iyi oynamasa da hanesine bir deplasman galibiyeti daha ekledi. Takımın şu anda görünen en büyük avantajı Avrupa kulvarında mücadele etmiyor olmaları. Zaten üç rakibinin bu hafta olan performanslarından da Avrupa maçlarının bu takımlar için ileride de ciddi sorunlar getireceği gün gibi belli oldu.