Sporx Extra Arama Logo

Slaven Bilic: "Türkiye'den teklif almadım"
7
SLAVEN BILIC KONUŞTU
Beşiktaş'ın eski teknik direktörlerinden, West Bromwich'in başında yer alan Slaven Bilic, beIN Sports'a geniş bir röportaj verdi.
6
"DİSİPLİNLİ YAŞIYORUZ"
Bütün dünya aynı durumda. Ben ve ailem farklı yerlerdeyiz. Oğlum Londra'da, ailemin bir kısmı Birmingham'da. Disipline bir şekilde yaşıyoruz.
5
"STRATEJİYİ DEĞİŞTİRDİLER"
Birleşik Krallık, virüsle savaşmak için farklı bir strateji denedi. Çok ciddi olduğunu söyledikleri gibi, normal hayatımıza da devam edebileceğimizi söylediler. Devamında stratejiyi değiştirdiler. 10 gündür tamamen izole olmuş durumdayız.
4
"GELİŞİNCE FUTBOL BAŞLAMALI"
Futbol, insanların morali için çok önemli. Bir yandan da futbol, insanlara neşe ve mutluluk veriyor. Dünyada bu durumda gelişme kaydettiğimiz anda bence futbol tekrar başlamalı. İnsanları evde tutmak istemenize bile yardımcı olur. Günde 2 maç olsa, bu, insanların evinde kalmasına yardımcı olur.
3
"KİLO ALMAMALARINI SÖYLEDİK"
West Bromwich'te çok basit talimatlar verdik. Oyunculara kilo almamaları gerektiğini söyledim. İngiltere hükümetinden ve federasyondan onayı aldığımız anda antrenmanlara başlayacağız
2
"BASİT PROGRAMLAR HAZIRLADIK"

Oyuncularımıza bireysel olarak verdiğimiz programlar son derece basit. Sonuçlar da çok iyi. Belli bir seviyeyi korumaya çalışıyoruz.

1
"SÜPER LİG'DEN TEKLİF ALMADIM"
Ayrıldıktan sonra Süper Lig'den teklif almadım. Türkiye'yi çok seviyorum. Ailemin yüreğinde özel bir yeri var. Orada çok güzel bir zaman geçirdim. Herkese iyi dileklerimi iletiyorum