Arama Logo

Sinan Vardar'ın Beşiktaş değerlendirmesi
6
SİNAN VARDAR'IN YORUMLARI
Fotomaç yazarı Sinan Vardar, Beşiktaş'ın genel durumunu ve Süper Lig'de VAR kayıtlarının açıklanmasını değerlendirdi. İşte Sinan Vardar'ın o yazısı;

SİNAN VARDAR'IN YORUMLARI
5
''KAZANIRSA İDDİASI PERÇİNLENECEK''
''Geçtiğimiz hafta sonu Konyaspor karşısında 2-0'lık net bir skorla sahadan ayrılan Beşiktaş bu hafta ligde İstanbulspor ile karşılaşacak. Bu maçın ardından tekrar Konyaspor'la Türkiye Kupası mücadelesi var tabii ki ama sonrasında oynanacak Galatasaray maçında da mutlak galibiyet alması lazım. Bu maçları kazanırsa hem Türkiye Kupası'nda yoluna devam edecek, hem de bu sezondaki üçüncülük iddiası daha da perçinlenecek.
''KAZANIRSA İDDİASI PERÇİNLENECEK''
4
''BEŞİKTAŞ'IN GELECEĞİ BU ÇOCUKLAR''
Yeni gelen transferler, sakatlıktan ve milli takımlardan dönen oyuncuların takıma adaptasyonu ile ilerleyen günlerde çok daha başka bir Beşiktaş izleyeceğimize inanıyorum. Takımda çok önemli yetenekler var. Mesela Türk futbolunun Semih'ten sonra en önemli yeteneklerinden olan Mustafa Hekimoğlu. Ufak bir sakatlığı var, o da çok yakında iyileşecek ve takımdaki yerini alacak. Beşiktaş'ın geleceği bu çocuklar.
''BEŞİKTAŞ'IN GELECEĞİ BU ÇOCUKLAR''
3
''10 NUMARA VE KANAT ARAYIŞI''
Onun dışında Samet hoca ve Feyyaz kardeşim harıl harıl bir 10 numara ve bir kanat oyuncusu için de Avrupa'dan oyuncu arayışlarına devam ediyorlar. Yeni sezon için de şimdiden hazırlık yapılıyor.
''10 NUMARA VE KANAT ARAYIŞI''
2
''CHAMBERLAIN ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR''
Ligin 17. Haftasında Alanyaspor ile oynadığımız müsabakada sakatlanan Chamberlain'i yakından takip ediyorum. Tam formunu bulmuş güzel işler yapmaya başlamıştı ki sakatlığı sebebiyle gözden uzak kaldı. Arsenal'in fizyoterapisti ile aralıksız çalışıyor. Nisan ayı gibi sahalara dönmesi bekleniyor. Önümüzde ki yıl için iyi bir alternatif olacağı kesin.
''CHAMBERLAIN ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR''
1
''TÜRK FUTBOLU BİRAZ DAHA AYDINLANDI''
Bu hafta itibariyle yeni başlayan uygulama VAR kayıtlarının açıklanması oldu. Futbolu yakından takip eden herkes bu kayıtları mutlaka dinleyecektir. Pozisyon esnasında ve sonrasında hakemler arasındaki diyalog herkesin merak ettiği bir konuydu. Bence VAR kayıtlarının açıklanması ile Türk futbolu biraz daha aydınlandı. Herşeyden önce şeffaklık gerekliydi. Kayıtların açıklanması da bir nebze olsun bu şeffaflığı sağladı.'' [Fanatik]
''TÜRK FUTBOLU BİRAZ DAHA AYDINLANDI''