Arama Logo

Sinan Engin: "Göreceğiz ne olacağını!"
10
SİNAN ENGİN'İN YORUMLARI
Sinan Engin, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Dortmund ile oynayacağı maçı değerlendirdi.
9
"DORTMUND'A DAHA SERT ORTA SAHA"
"Bir futbolcu futbolculuğunda ofansif oyuncuyla, zekasıyla oynuyorsa, atıp attırmayı düşünüyorsa bunları analiz edebilir. Bugün Sergen'in çıkardığı kadroya dikkat ettiniz mi? Belki deplasmanda bu kadroyu çıkarmaz. Dortmund maçında da çıkarmayacağı belli. Daha agresif bir orta saha olur Dortmund maçında. Pjanic olur, Alex'i zaten oynatmayacağını düşünüyordum. Ben daha sert ve savunmaya ağırlık veren orta saha bekliyorum o maçta. Top rakipteyken de oynayabilecek bir takım olmasını isteyecektir Sergen"
8
"KAPASİTENİN YÜZDE 80'İ KADAR OYNASALAR..."
"Dortmund'un arkasında sıkıntı var. Beşiktaş ve Dortmund arasındaki maçın hemen hemen denk takımlar arasında oynanacağını söyleyebiliriz. Hepimiz göreceğiz, test maçı. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde ekstra bir durum olmazsa içerideki maçlarını kazanacağını düşünüyorum. Kapasitelerinin yüzde 80'i kadarını oynasalar içerideki maçlarını alırlar"
7
"PSG'NİN MAÇI SANDIM"
"İlk 10 dakikada bir baktık tak tak tak paslar falan oluyor. Ben dedim ki PSG'nin maçını mı izliyoruz acaba. Onların da maçı vardı çünkü. Lavaboya gideceğim gidemedim heyecanlı izlemekten. 70-80'den sonra zaten rölantiye aldılar oyunu Dortmund maçını düşünerek"
6
"SEN DE AMMA ABARTTIN DİYECEKLER"
"Sen de amma abarttın diyecekler şimdi bana. Ben Dortmund maçında, neredeyse iki denk takımın karşılaşmasının nasıl olacağını merak ediyorum. Beşiktaş gününde olsun Dortmund'un da içinden geçerler."
5
"YENİLMEYECEK TAKIM DEĞİL"
"Dortmund yenilmeyecek takım mı? Şimdi orada oyunu bir oturtsun Beşiktaş bak göreceksiniz, inanın bana kazanabilir bu maçı. Umut Güner zamanı kurulan Pepeli, Adrianolu, Taliscalı kadro vardı mesela. Talisca faktörü vardı kadroda o ayrı ama bu kurulan kadro da hemen hemen ona yakın"
4
"HAALAND'I MİLLİ MAÇTA GÖRDÜK!"
"Haaland'ı Milli maçta da gördük. İyi organize olursak, iyi hazırlanırsak Haaland'ı yine tutabilir Beşiktaş. Zaten Sergen onların hepsini çok iyi yapacaktır. Bugünkü kadroyla ilgisi olmayan bir takım çıkacaktır orada. Eğer Şampiyonlar Ligi maçı olmasaydı bu Malatya maçı daha farklı biterdi"
3
"JOSEF - PJANIC - ATIBA OYNAR"

"Ben Beşiktaş orta sahasında Dortmund'a karşı Josef Pjanic ve Atiba'nın oynayacağını düşünüyorum. Haaland'ı çıkar Beşiktaş'tan ne farkı var.

2
"2-1, 3-1 KAZANABİLİR BEŞİKTAŞ"
"2-1, 3-1 yeneceğini düşünüyorum Dortmund'u. Kötü oynarsa 3 de yiyebilir o ayrı. Ben iyi oynayacaklar diye düşünüyorum. Futbol bu, ne olacağını bilemezsin. Türk Milli Takımı'nın ayarında bir takım mıydı Karadağ mesela?"
1
"KİMLERİ YENDİ BEŞİKTAŞ"
"Beşiktaş İnönü'de Dortmund'u mu yenemeyecek? İnönü'de denk maç olur Dortmund'la diyorum. Kimleri yendi burada Beşiktaş."