Sporx Extra Arama Logo

Simon Falette: "Fenerbahçe'de kalmak isterdim"
7
FALETTE KONUŞTU
Geçen sezonun 2. yarısında Fenerbahçe forması giyen ve yaz aylarında Hannover 96'ya transfer olan Simon Falette, Almanya'da bir röportaj verdi ve İstanbul'da kalmak istediğini ancak anlaşma sağlanamadığını belirtti. İşte Falette'nin sözleri...
6
"FENERBAHÇE'DE KALMAK İSTERDİM"
Transfer döneminde zamana ihtiyacım vardı, düşündüm, her şeyi değerlendirdim, tekliflere baktım. Fenerbahçe'de kalmak isterdim ancak bir çözüm bulamadık.
5
"TÜRKİYE MÜTHİŞTİ"
Tanrı'nın benim için farklı bir planı var, buna inanıyorum. Frankkurt'taki harika yıl ve Avrupa Kupası yarı finali için, Türkiye'deki müthiş zaman için Tanrı'ya şükrediyorum. Umarım Hannover'de de aynısı olacak.
4
"EŞİM VE ÇOCUKLAR İSTANBUL'DA"
Eşim ve çocuklarım hala İstanbul'da. Çocuklarım okula gidiyor. Hannover'de yeni bir okul ve daire bulduktan sonra gelecekler. Aile benim için çok önemli, sürekli birlikte olmamız lazım.
3
"BUNDESLIGA'YA AİTİZ"
Hannover aslında bir Bundesliga takımı. Şu anda doğru yoldayız ve başımız dik. Takım olarak daha iyi işler yapmamız gerekiyor, iyi oyunculara sahibiz ve bir sorun olmayacaktır.
2
"BABAM HANNOVER DEDİ"
Babamla konuştum ve bu görüşme benim için çok önemliydi. Bana Hannover'e gitmemi önerdi. '28 yaşındasın ve bir şeyler öğrenmeye açıksın. Hannover, senin için çok iyi olacak' dedi. Böylece Hannover'e gittim.
1
"BEN BİR LİDERİM"
Ben lider doğdum, benim karakterim bu. İletişim benim için çok önemlidir, sahada çok fazla konuşmak gerektiğine inanırım.