Sporx Extra Arama Logo

Sergen Yalçın'dan Kenan Karaman'a sarı ışık

Beşiktaş'ta gelecek sezonun çalışmaları sürüyor. Siyah beyazlılar forvet bölgesi için bir süredir Kenan Karaman'ı gündeminde tutuyordu. Yönetimin milli oyuncunun transferini bitirmek istediği bilinirken, Sergen Yalçın'dan 'bekleyin' talimatı geldi. Yalçın, 27 yaşındaki futbolcunun transferi için yönetime, aradığı tarzda bir oyuncu olmadığı raporunu sunduğu belirtildi. İşte detaylar...
5
SERGEN YALÇIN'DAN KENAN KARAMAN'A SARI IŞIK

Siyah-Beyazlıların santrfor adaylarından biri olan Kenan Karaman için teknik direktör Sergen Yalçın'dan 'Bekleyin' talimatı geldi.

4
"BENİM ARADIĞIM TARZDA BİR GOLCÜ DEĞİL"

Geçtiğimiz sezon başında da yönetimin önerdiği isimlerden biri olan ancak Yalçın'ın "Benim aradığım tarzda bir golcü değil" dediği Kenan için tecrübeli çalıştırıcı yine benzer bir ifade kullandı.

3
RAKAMLARA DİKKAT ÇEKİLMESİNİ İSTEDİ

Sergen Yalçın'ın genç oyuncuyla ilgili yönetime verdiği rapordaki rakamlara dikkat çekilmesini istediği öğrenildi.

2
KENAN'IN PERFORMANSI

Milli takımda Şenol Güneş'in Cyle Larin gibi kanat forveti olarak kullandığı Kenan, kariyeri boyunca 67 maçta santrfor oynadı, 22 gol attı 3 asist yaptı... Kenan kanat forveti olarak 72 maça çıktı. 12 gol attı 11 de asist. Kenan 42 maçta forvet arkası 10 numara gibi oynarken 9 gol ve 3 asistlik katkı sağladı..

1
"ÇOK ACELECİ OLMAYALIM"

Genç forvetin Bundesliga'da da 102 maçta 13 gol ve 6 asistlik performansı var. Bu istastiklerin ardından Sergen Yalçın'ı yöneticilere "Elimizde alternatifler var. Bu nedenle imza attırmak için çok aceleci olmayalım" dediği ifade edildi... (Fotomaç)