Sporx Extra Arama Logo

Rosier, Beşiktaş için maaşını düşürdü!

24 yaşındaki sağ bek, yapacağı kontrattaki 4 yıllık maaşının bir bölümünden feragat edip bonservise eklenmesini istedi. Fransız oyuncu "Beşiktaş'ta oynamak istiyorum. İki katını da verseler gitmek istemiyorum" sözleriyle Galatasaray'ı geri çevirdi.
5
BEŞİKTAŞ İÇİN HER ŞEYİ YAPIYOR

Beşiktaş ile çifte zafere ulaşan Valentin Rosier için G.Saray da devreye girerken Fransız oyuncu, Beşiktaş forması giymek için elinden gelen her şeyi yapıyor.

4
TAM İMZALAR ATILACAKKEN...

Sabah'ta yer alan habere göre; Siyah-Beyazlılar, 24 yaşındaki sağ bek ile geçtiğimiz ay ilk görüşmede hiçbir sorun yaşamadan 1.4 milyon Euro maaş üzerinden el sıkışıldı. Sporting ile geçtiğimiz pazar anlaşmaya varan Beşiktaş, bir gün sonra imzaları atmaya hazırlanırken Galatasaray'ın devreye girmesiyle mutlu sona ulaşamadı.

3
TAVRI HİÇ DEĞİŞMEDİ

Ancak Valentin Rosier'in tavrı hiç değişmedi. Daha önce Lokomotiv Moskova, Hertha Berlin, Fenerbahçe ve Galatasaray'ı reddeden başarılı futbolcu, Sarı-Kırmızılıların ikinci girişimini de boşa çıkardı.

2
ÜCRETİNDEN VAZGEÇEME HAZIR

Galatasaray'ın bonservis teklifi daha yüksek olunca beklemeye geçen Sporting'e inat Rosier, gerekirse kendi ücretinin bir kısmını bonservise vermeye hazır olduğunu belirtti.

1
'BEŞİKTAŞ'I İSTİYORUM'

"Beşiktaş'ta oynamak istiyorum. İki katını da verseler gitmek istemiyorum" sözleriyle G.Saray'ı geri çeviren Fransız yıldız, Sporting'e de hareket alanı bırakmadı. Kartal'ın Rosier'i zorunlu satın alma maddesiyle kiralamak yerine 4 yıllık imza attırması bekleniyor.